تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

نبردهای پینت بال با XField Paintball Beta XFP Free v1.0.0

نبردهای پینت بال با XField Paintball Beta XFP Free v1.0.0

XField Paintball Beta XFP Free  بازی سه بعدی پینت بال است که در آن مردم لباس ارتش را می پوشند و به حومه شهر می روند تا تلاش کنند یکدیگر را هدف بگیرند. در این بازی سه حالت ارایه می شود. حالت نخست بازی سریع است که در آن مواردی چون زمان حملات، شلیک های بالا و پرچم بقا در شش نقشه گوناگون وجود دارد. حالت دوم بازی داستانی نام دارد. در اینجا باید پیشرفت را آغاز کنید و با یک بازی خوب قفل نواحی تازه را باز کنید، نشانگرهای جدید را بدست آورید و گلوله های دراز مدت را خریداری کنید. حالت سوم نیز راه رفتن در میدان نام دارد. در این نسخه از بازی پول بطور بی پایان در اختیارتان است.

 


عضویت در تلگرام اندرویدیها
  1. منم که نصب کردم روی تبلتم خیلی عالی اورد ولی تو بازی تو گروه نداری و تنهایی ولی بقیه دوتا گروهند که میریزند سرت و اگه ما هم گروه داشتیم بازی قشنگ تر میشد راستی تبلتمم ainol crystal 2 هست.

  2. منم که نصب کردم روی تبلتم خیلی عالی اورد ولی تو بازی تو گروه نداری و تنهایی ولی بقیه دوتا گروهند که میریزند سرت و اگه ما هم گروه داشتیم بازی قشنگ تر میشد راستی تبلتمم ainol crystal 2 هست.
    اخه این نظر کجاش تکراریه که گیر میده؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی