تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود (نامحدود) Where's My Water? 2 v1.1.0

اتصال لوله های آب (نامحدود) با Where’s My Water? 2 v1.1.0

اتصال لوله های آب (نامحدود) با Where’s My Water? 2 v1.1.0

Where’s My Water جمله ای است که یک  تمساح با مزه، بارها در این بازی تکرار می کند. این تمساح به حمام نیاز دارد ولی لوله های ساختمانی که در آن زندگی می کند، خراب شده اند. حال، او با فریاد Where’s My Water از شما کمک می خواهد. گاهی باید با تنظیم لوله ها و گاهی نیز با کندن خاک، راه آب را باز کنید. همچنین مراقب صابون ها باشید که وارد جریان آب نشوند چون پیامد های بدی خواهند داشت. ویژگی های کلیدی بازی: بیش از ۱۰۰ سطح بازی، مواد منفجره، حضور اردک ها در بازی و اتصال به فیسبوک می باشد. در این ورژن از بازی برخی از باگ های ورژن قبل رفع شده است و شما دارای بی نهایت انرژی هستید.


دانلود فایل نصبی (APK)

46.84 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.3 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها
  • با سلام.
   ما مستقیما فایل نصبی را برای شما قرار داده ایم. ممکن است حین دانلود پسوند فایل عوض شده است که شما با یک تغییر نام ساده به .apk این مشکل را برطرف نمایید.
   مورد بعدی برنامه های اجرای اندروید در محیط ویندوز دقیق کار نمی کنند و بیشتر برای اجرای سریع یک برنامه برای آشنایی با محیط وجود دارند و اجرای بازی های نیاز به سخت افزار تلفن همراه با پردازشگر دستگاه شما دارد.
   موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی