تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

Under Heroes

دانلود بازی جذاب قهرمانان زیر زمینیUnder Heroes 1.2.1

دانلود بازی جذاب قهرمانان زیر زمینیUnder Heroes 1.2.1

قهرمانان زیر زمینی|Under Heroes

از آنجایی که هم اکنون یک فصل ساخت و ساز است،شاهزاده خانم زیبا و پرزرق و برق ما ویلایی منحصر به فرد خود را میخواهد.بنابرین او با ۳ نفر از قهرمانان زیر زمینی ما ملاقات کرد با این حال به نظر میرسید قهرمانان چندان به پول علاقه مند نبودند و میخواستند درخواست شاهزاده را رد کنند،بنابرین شاهزاده مجبور شد جای آیتم های مخفی را که برای سالایانی دراز از دید همه دور و مخفی بودند را فاش کند.بنابرین ۳ قهرمان با شاهزاده به شرط دستیابی گنج های مخفی ساخت ویلا را قبول کردند..فصل دوم:مراحل جدید،تم جدید اضافه شده است.کل جهان را کاوش کنید و عجایب مختلف ساختمانی در سراسر آن بسازید.ما آیتم های جدید،شخصیت های جدید و مراحل جدید را بروز رسانی کرده ایم.این بازی ،یک بازی ۲ بعدی به سبک رترو و دارای کنترلی آسان است.فوق العاده آسان در یادگیری و بازی کردن به وسیله ضربه زدن رویی صفحه نمایش است.
ویژگی های این بازی:
کنترل آسان و راحت مناسب برای همه ی سنین
سکه: افزایش قدرت از قهرمانان با جمع آوری سکه ها در ساخت ساختمان ویلا، به وسیله باز کردن جعبه گنج!
-رقابت با دوستان: با دوستان خود در سراسر جهان به بازی بپردازید. و در مورد امتیازاتی که بدست آورده اید به خودتان افتخار کنید.


دانلود فایل نصبی (APK)

32.87 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.3 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها
اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی