تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

ساخت شهر در غرب وحشی با The Oregon Trail: Settler v1.1.7

ساخت شهر در غرب وحشی با The Oregon Trail: Settler v1.1.7

در بازی جذاب The Oregon Trail: Settler مرحله دیگری از داستان آغاز می شود. جایی که شما و خانواده تان در نهایت می توانید محل سکونت خود را بدست آورید و در غرب وحشی خانه ای برای خود بسازید. این بازی بسیار جذاب طراحی شده است بطوری که می تواند شما را ساعت ها سرگرم نگه دارد. تلاش کنید بزرگنرین شهری که تاکنون غرب وحشی آن را دیده بسازید. می توانید مرز شهر خود را کنترل کنید و آن را مدیریت نمایید. صدها ساختمان بسازید و شخصیت خود را با تجهیزات گوناگون تنظیم کنید. برای بدست آوردن منابع می توانید به انجام مینی بازی های شکار کردن و یا ماهیگیری بپردازید. با خطرات غرب وحشی مانند طوفان ها و یا رم کردن گله ها و… روبرو شوید و جایزه هایی را نیز به طور روزانه دریافت کنید. با ملاقات کردن دهکده دوستان خود می توانید قلب ها را جمع آوری کنید و در رشد دهکده خود مورد استفاده قرار دهید.

راهنما : پس از دریافت دیتا و خارج کردن از حالت فشرده، خود پوشه را در مسیر SD \ Android \ data کپی کنید سپس فایل نصبی را نصب کنید.

>> دانلود دیتا با حجم 38.67 مگابایت


آندروید مورد نیاز : و بالاتر

برچسب ها:

عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی