تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

Space Grunts

دانلود بازی هیاهوی فضایی Space Grunts v1.3.11

Space Gruntsدانلود بازی هیاهوی فضایی Space Grunts برای اندروید
نسخه پرداخت شده و فول

بازی space grunts عکس العمل های سریع را با بازی بر اساس عناصر حرکتی با یکدیگر ترکیب می کند.در سال ۲۴۷۶ فدراسیون فضایی زمین، پایگاه های اقماری متعددی در میان کهکشان ایجاد کرده است. یکی از این پایگاه ها در حال ارسال پیام خطر بوده است، به همین دلیل گروه Space Grunts که یک گروه حل مشکل بین کهکشانی محسوب می شود را برای بررسی دلیل این مسئله اعزام کرده اند. ماموریت شما در این بازی، اینست که راه خود برای رسیدن به پایگاه اقماری مربوطه را پیدا کنید و آنچه را که در آنجا اتفاق افتاده را کشف کنید. در این راه شما با موانع مختلفی مثل موجودات بیگانه، روبات ها، هواپیما های بدون سرنشین و سیستم های امنیتی آنها روبرو خواهید شد و باید با آنها مبارزه کنید تا به هسته اصلی و ریشه مشکلات دسترسی پیدا کنید .
ویژگی ها :
امکانات و آیتم های موجود : مجموعه بزرگی از آیتم های مختلف برای شما در سراسر پایگاه اقماری وجود دارد. از سلاح های پیشرفته گرفته تا تجهیزات تخریب و مواد منفجره و سیستم های هک و نفوذ و بسیاری امکانات دیگر، همه در دسترس شما خواهد بود . از هر آیتم باید به درستی و عاقلانه استفاده کنید تا بتوانید پیشروی عمیق تری به داخل پایگاه داشته باشید.
سلاح ها : در ابتدا با سه عدد اسلحه استاندارد شروع خواهید کرد و در ادامه می توانید آنها را ارتقا دهید تا قدرت آتش و برد بیشتری پیدا کنند.
اسرار بازی : راه های زیادی برای کامل کردن ماموریت شما در بازی وجود دارد. از ناهنجاری هایی که شما را به مکان های عجیب و غریب می‌برند گرفته، تا مسیر های زیر زمینی و بسیاری آیتم های راز آلود و مرموز دیگر که شما را از یک منطقه به مکانی دیگر در پایگاه اقماری می‌برند. در کنار همه اینها اتاق های مخفی سری و مناطقی در تمام پایگاه وجود دارد که هرگز برای شما تکراری و کسل کننده نخواهد شد!
آیا می‌توانید هسته اصلی مشکلات را پیدا کنید؟ پس همین حالا شروع کنید!
ویژگی های جدید این نسخه :
حل مشکل صدای برخی از انفجار ها
افزودن نشانگر پیشرفت میزان لود در ابتدای بازی
حل مشکل دکمه های کنترلی dpad
افزودن قابلیت تغییر اندازه دکمه های کنترلی از طریق منوی آپشن، برای تبلت های سایز بزرگ
حل مشکل شخصیت های قفل شده بازی برای انتخاب آنها
اضافه شدن جدول امتیازات


دانلود فایل نصبی (APK)

14 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.3 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی