تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

خاموش و روشن خودکار نمایشگر با Smart Screen Off PRO v3.3

خاموش و روشن خودکار نمایشگر با Smart Screen Off PRO v3.3

Smart Screen Off PRO یک برنامه ساده است که به شما اجازه می دهد با استفاده از حسگر proximity، نمایشگر را بطور خودکار خاموش یا روشن کنید. توجه کنید که داشتن حسگر proximity برای این برنامه لازم است که البته امروزه همه گوشی ها این حسگر را دارند. با تکان دادن گوشی این برنامه فعال و غیر فعال می شود و با هر روشن یا خاموش کردن خودکار، ویبره نیز احساس خواهد شد. برای مثال با فعال کردن برنامه، در صورت گذاشتن گوشی در جیب، نمایشگر خاموش خواهد شد اما قفل نمی شود. درست مثل زمانی که با تلفن صحبت می کنید.


دانلود فایل نصبی (APK)

1.18 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.2 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها
 1. ﺳﻼﻡ
  ﺍﻳﻦ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ
  smart screen off
  ﻧﺼﺐ ﻛﺮﺩﻡ ﺩﻳﺪﻡ ﺑﺪﺟﻮﺭ ﺑﺎﺗﺮﻱ ﮔﻮﺷﻴﻮ ﺧﺎﻟﻲ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﺣﺎﻻ ﻣﻴﺨﻮﺍﻡ ﺣﺬﻓﺶ ﻛﻨﻢ ﻫﻴﭻ ﺭﻗﻤﻪ ﻧﻤﻴﺸﻪ
  ﺧﻮﺍﻫﺸﺎً ﻳﻜﻲ ﺑﻪ ﺩﺍﺩﻡ ﺑﺮﺳﻪ
  ﻣﺘﺸﻜﺮ

 2. ممنون..من فقط از قابلیت سنسورش برای روشن شدن گوشی استفاده میکنم.به نظرم..مناسبه…من با سوئیپ آپ صفحه نمایشم رو خاموش میکنم و با این سنسور روشن میکنم.میخوام بدونم گوشیم دراین صورت قفل میشه؟یافقط نمایشگر روشن میمونه چون من فقط برای روشن کردن ازین نرم افزار و سنسور استفاده میکنم…درضمن.لطفا اگر نرم افزاری پیدا کردید که این دوقابلیت رو تو یه نرم افزار داشت بهم اطلاع بدین…ممنون..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی