تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

برنامه Sleep as Android نسخه جدید

دانلود برنامه Sleep as Android v20171215


دانلود برنامه Sleep as Android v20171215

دانلود برنامه Sleep as Android | برنامه کاربردی مدیریت خواب برای اندروید

( نسخه آنلاک )

Sleep as Android نام نرم افزار جدیدی می باشد که با استفاده از آن می توانید تمامی فعالیت های خواب خود را زیر نظر بگیرید.دانلود برنامه Sleep as Android این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا نسبت به فعالیت روزانه خود میزان خواب و استراحت خود را تنظیم کنید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خواب مناسبی داشته باشید ولی در طول روز خسته و بی حال باشید ولی با استفاده از این نرم افزار می توانید بطور کامل میزان خواب و استراحت خود را زیر نظر بگیرید.از ویژگی های بارز این نرم افزار می توان به ساخت نمودار ، هشدار ها و پیشگویی میزان مصرف کالری اشاره نمود، خالی از لطف نیست که به یکی از امکانات اصلی این نرم افزار یعنی امکان هشدار دهی آن اشاره کرد با این امکان شما می توانید زمان های معینی برای بیدار ماندن و خواب خود تعیین کنید تا برنامه مناسبی برای خواب داشته باشید. شما با دانلود برنامه Sleep as Android می توانید لذت یک خواب واقعی را تجربه نمایید.

برخی از ویژگی های دانلود برنامه Sleep as Android :

  • امکان تنظیم یک برنامه برای استراحت های هفتگی و روزانه
  • امکان تنظیم هشدار های مختلف
  • ساخت نمودار از میزان استراحت و میزان فعالیت با توجه به داده های ارائه شده به برنامه
  • امکان مشاوره در خصوص میزان استراحت و یا فعالیت

تغییرات نسخه جدید برنامه Sleep as Android :

  • رفع مشکلات و باگ های جزئی

 


عضویت در تلگرام اندرویدیها
  1. سلام من از کاربران قدیم تون هستم مال سال ۲۰۱۱ الان دیگه مثل سابق توی خط گوشی و اندروید نیستم فقط بیاد اون موقع ها آمد به سایت شما …… فقط یک چیزی این آدرستونhttp://androidiha.net/ چرا فیلتره؟!!! من الان با فیل تر شکن آمدم تا سایت بز شد!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی