تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

برنامه ریموت کنترل سامسونگ

دانلود برنامه ریموت کنترل سامسونگ Samsung TV Remote DLNA v4.5.5 build 2140

Samsung TV Remote DLNA

  دانلود برنامه ریموت کنترل سامسونگ Samsung TV Remote DLNA برای اندروید

کنترل تلویزیون سامسونگ Samsung TV Remote DLNA بهترین برنامه از سری برنامه های کنترل از راه دور اندروید است که در طی چند ماه، بالغ بر ۱۰۰۰۰۰۰ بار دانلود شده است.این برنامه به شما این امکان را می دهد که دستگاه اندروید خود را به یک ریموت کنترل تلویزیون تبدیل کنید. برای این کار شما باید تلویزیون سامسونگ را به شبکه موبایل متصل کنید و از تم های متعدد و چیدمان کلیدهای متنوع به عنوان ویجت روی صفحه اصلی گوشی یا دستگاه اندرویدی خود  لذت ببرید. همچنین می توانید از تلفن همراه تان فایل های چند رسانه ایی را با استفاده از فناوری UPNP/DLNA با سایر دستگاه های خود (شامل تلویزیون، دستگاه پخش Blu Ray و…) به اشتراک بگذارید.

قابلیت پیام رسانی هوشمند برنامه ریموت کنترل سامسونگ به شما اجازه دریافت و مشاهده پیام های دریافتی روی مانیتور تلویزیون سامسونگ را می دهد. اگر تماس گیرنده یا شماره تلفن فرستنده پیامک در لیست مخاطبین شما موجود باشد، این نرم افزار نه تنها شماره تلفن، بلکه نام مخاطب ذخیره شده در تلفن همراه تان را نیز نشان می دهد (توجه داشته باشید که می توانید این قابلیت پیام رسانی را در هر زمانی روشن یا خاموش کنید).


ویژگی های برنامه ریموت کنترل سامسونگ :

  • اشتراک گذاری با  DLNA/UPNP

از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به پخش کردن فیلم، موسیقی و نمایش دادن عکس، به طور مستقیم از تلفن هوشمند به دستگاه های دارای قابلیت DLNA اشاره کرد. همچنین قادر خواهید بود فیلم یا موسیقی یا عکس های ذخیره شده روی کارت SD را نیز نمایش دهید.
در واقع شما روی مانیتور تلویزیون پوشه هایی که با دستگاه اشتراک گذاشته شده است را خواهید دید و بمنظور پخش آنها باید مطمئن باشید که دستگاه پخش کننده مقصد، از فرمت فایل های موجود در گوشی شما پشتیبانی کند.

چگونگی استفاده از برنامه ریموت کنترل سامسونگ :

از متصل شدن تلفن همراه و تلویزیون هوشمند خود به یک شبکه وایرلس مشترک، مطمئن شوید. زیرا در حال حاضر این نرم افزار تنها از مدل های تلویزیون هوشمند سامسونگ پشتیبانی می کند. که شامل تلویزیون های سامسونگ عرضه شده در سال ۲۰۱۰ با شماره مدل LCD c650 ,LED c6500 و  PDP 6500 یا مدل های بالاتر می شود. و نیز تلویزیون های عرضه شده در سال ۲۰۱۱ با شماره مدل یا بالاتر شامل LCD c550 ,LED c5500 و PDP 5500
توجه :
اگر فرآیند اتصال در تلویزیون را کامل انجام ندهید و یا تلویزیون خطا دهد، می توانید روند زیر را در تلویزیون های سامسونگ انجام دهید
[Menu]→[Settings]→[Wireless Controller]
و آیتم Smart Tv WiFi Remote را حذف کنید. با این روش اگر شما برنامه را دوباره راه اندازی کنید، تلویزیون فورا فرآیند اتصال را انجام می دهد.
حال اگر مدل تلویزیون شما در این نرم افزار پشتیبانی شده باشد و شما فرآیند اتصال را انجام داده باشید ولی هنوز نرم افزار کار نکند، شما باید کابل شبکه را جدا کنید (آداپتور وایرلس را تلویزیون). حال تلویزیون را خاموش و روشن کنید و سپس کابل را دوباره وصل کنید.
اگر شما تلویزیون خود را بر روی صفحه نمایش گوشی همراه برای اتصال به شبکه مشاهده نمی کنید، می توانید دکمه نمایش دستگاه های جدید را بزنید.

 


دانلود فایل نصبی (APK)

7.44 کیلوبایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.3 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی