تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

Installer Hijacking Defender

دانلود برنامه محافظ Installer Hijacking Defender 1.0.2

دانلود برنامه محافظ Installer Hijacking Defender 1.0.2

Installer Hijacking Defender | محافظت از اندروید

در مارس سال ۲۰۱۵ اعلام شد، Android Installer Hijacking یک آسیپ پذیری گسترده در سیستم عامل اندروید گوگل است که به هکر اجاز می دهد یک برنامه سالم را با برنامه مخرب جایگزین کند، به این وسیله هکر می تواند دسترسی کاملی به اطلاعات و کارت های اعتباری ثبت شده در دستگاه های اندرویدی داشته باشد. برنامه Installer Hijacking Defender جهت بررسی همین باگ ساخته شده است.

کار با برنامه Installer Hijacking Defender راحت و آسان است، برنامه را از اندرویدی ها دانلود و نصب کنید، سپس دکمه اسکن را بزنید تا برنامه در ۲ ثانیه این آسیب پذیری را در اندروید شما تشخیص دهد. هنگامی که دکمه PROTECT را بزنید پنجره ای باز می شود و از شما می خواهد نصب کننده را انتخاب کنید، یک محافظ برای Installer خود انتخاب کنید و سپس Always را بزنید، از این به بعد هنگامی که این باگ توسط برنامه مخربی استفاده شود به شما پیامی حاوی اخطار نمایش داده ی شود.

زمانی که برنامه Installer Hijacking Defender را نصب می کنید برنامه اطلاعاتی را با توسعه دهنده گان آنتی ویروس ۳۶۰ Security به اشتراک می گذارد تا بتوانند با این اطلاعات در حفظ و امنیت گوشی یا تبلت شما بهتر عمل کنند.

ویژگی های برنامه Installer Hijacking Defender :

– بسیار کم حجم

– ارتباط با آنتی ویروس ۳۶۰ Security

– رایگان و بدون تبلیغات

تغییرات آخرین نسخه برنامه Installer Hijacking Defender :

+ بدون تغییرات


دانلود فایل نصبی (APK)

1.6 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.2 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی