تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

نبردهای دوستانه با Hero Academy v1.4.2

نبردهای دوستانه با Hero Academy v1.4.2

با بازی Hero Academy مهارت های خود را در نبردهایی دوستانه محک بزنید. تیم قهرمانان گرد هم آمده اند تا در زمینه های گوناگون بازی در آکادمی به جدال بپردازند. آیا می توانید تیم خود را در این جدال به پیروزی برسانید؟ وارد دنیای شمشیرها و جادوها شوید و با دوستان قدیمی و تازه خود با به کارگیری تاکتیک ها و مهارت ها نبرد کنید. هر تیم نیازمند رهبری شجاع است که اعضای تیم را به پبروزی هدایت کند. هر رهبری که بر قدرت اعضای خود و نقاط ضعف دشمنان کار کند می تواند به پیروزی برسد. در این بازی می توانید با دوستان خود و یا سایر رقیبان به صورت تصادفی بازی کنید. افزون بر این زمینه های مبارزه نیز بصورت تصادفی انتخاب می شوند و بدید ترتیب یکنواختی مبارزات از بین می رود. امکان صحبت کردن با حریفان، امکان دعوت کردن دوستان از توییتر و یا رقابت با دوستان فیسبوکی، امکان تنظیم کردن تیم و … از سایر ویژگی های بازی است. توجه کنید که برای بازی نیاز به اینترنت است.

راهنما : پس از دریافت دیتا و خارج کردن از حالت فشرده، خود پوشه را در مسیر SD \ Android \ obb کپی کنید سپس فایل نصبی را نصب کنید.

>> دانلود دیتا با حجم 72.28 مگابایت


دانلود فایل نصبی (APK)

کیلوبایت

آندروید مورد نیاز : و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی