تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

تنظیم روشنایی نمایشگر با GSam Screen Dimmer Pro v1.6

تنظیم روشنایی نمایشگر با GSam Screen Dimmer Pro v1.6

با GSam Screen Dimmer کنترل نور نمایشگر را در دستان خود داشته باشید. اگر در شب، قصد مطالعه دارید اما نور نمایشگر در کمترین حالت همچنان زیاد است، نگران نباشید. این برنامه قادر است نور را به کمتر از حداقل مقدار طبیعی برساند. با این برنامه قادر خواهید بود نمایشگر را چنان تنظیم کنید که بطور خودکار در زمان های خاصی از شبانه روز، میزان مختلفی نور داشته باشد. علاوه بر این برای تنظیم نور نیازی نیست که پنجره های گوناگونی باز کنید. در همان پنجره ای که در حال کار یا مطالعه هستید می توانید نور را کم کنید. ممکن است همه دستگاه اجازه کم کردن نور را ندهند.

SYSTEM_ALERT_WINDOW : این گزینه به برنامه اجازه می دهد که نور را تحت تنظیمات سیستم کم کند، حتی وقتی که برنامه در زمینه فعال نیست. این گزینه، تنظیم خطرناکی است اگرچه برای کم کردن نور به آن نیاز است.
WRITE_SETTINGS: به برنامه اجازه می دهد تنظیمات نور سیستم را به روز رسانی کند.
RECEIVE_BOOT_COMPLETED: به برنامه اجازه می دهد با هر بار روشن شدن گوشی، بطور خودکار اجرا شود. این تنظیمات را می توانید کنترل کنید.


دانلود فایل نصبی (APK)

104.87 کیلوبایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.2 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی