تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

Google Text to Speech

دانلود برنامه تبدیل متن به گفتار Google Text to Speech v3.8.14

Google Text to Speechدانلود برنامه تبدیل متن به گفتار Google Text to Speech برای اندروید

موتور تبدیل متن به گفتار گوگل به برنامه های اندرویدی امکان می دهد که متون موجود بر صفحه نمایش دستگاه را با صدای بلند بخواند. بعنوان مثال موارد استفاده آن می تواند شامل :
خواندن کتاب های موجود در برنامه Google play book برای شما
خواندن متون و کلمات گوگل ترنسلیت یا همان ترجمه گوگل، بصورت واضح بطوری که امکان درک تلفظ صحیح کلمات را برای شما آسانتر می کند. کاربرد های این موتور تبدیل متن به گفتار به همینجا ختم نمیشود، مثلاً یکی دیگر از قابلیت های برنامه اینست که با خواندن منو های موجود در صفحه نمایش به افرادی که دچار ناتوانی یا ضعف بینایی هستند نیز کمک می‌کند.
در اکثر دستگاه های اندرویدی این قابلیت از ابتدا و بصورت پیش فرض فعال سازی شده است، در صورتیکه نیاز به تنظیمات بیشتر یا فعالسازی آن داشته باشید باید به منوی تنظیمات و بخش Text-to-speech output مراجعه کنید. در حال حاضر زبان هایی که در برنامه پشتیبانی میشود شامل : Languages supported: Dutch, English (India), English (United Kingdom), English (United States), French, German, Italian, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (Spain), Spanish (United States است.
حتی در صورتیکه این برنامه را در گوشی داشته باشید، از این طریق میتوانید آخرین نسخه آنرا دریافت و بروزرسانی کنید.
ویژگی های جدید این نسخه :
افزوده شدن زبان های جدید شامل
• Cantonese
• Mandarin
• Thai
• Turkish
رفع اشکالات و بهینه سازی های کلی


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی