تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

گلف حرفه ای با Golf Star v1.6.1

گلف حرفه ای با Golf Star v1.6.1

در بازی Golf Star شما به یک گلف باز حرفه ای و یک ستاره دنیای گلف تبدیل می شوید که احساس هیجان انگیز بازی در یک زمین گلف واقعی را تجربه می کنید. در Golf Star تکنیک های حرفه ای گلف خود را به نمایش بگذارید. از آنجایی که گرافیک بازی بصورت سه بعدی و بسیار طبیعی و واقعی طراحی شده است، هنگامی که در حال اجرای بازی هستید این حس به شما دست می دهد که از بازیکنان حرفه ای گلف هستید. درجه رطوبت، میزان دما، باد، ارتفاع زمین، زاویه ضربه به توپ و۷۰ فاکتور دیگر به خوبی در این بازی قرار داده شده است تا تجربه ای واقعی تر از اجرای بازی گلف را داشته باشید. از ویژگی های این بازی رقابت با بازیکنان در سراسر دنیا، زمین گلف جداگانه برای تمرین، انتخاب دوستان و ارسال دعوت نامه بازی برای آنها، توپ های گلف متنوع و راهنمای بازی می باشد.


عضویت در تلگرام اندرویدیها
  1. سلام
    اسمی که برای پوشه دیتای این بازی قرار گرفته بیشتر از 50 کاراکتر است که در موبایل های اندروید که امکان نیست که پوشه ای با نام بیش از 50 کاراکتر ساخت.
    با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی