تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

اندازه گیری شدت لرزش گوشی با Vibration Meter v1.3.2

اندازه گیری شدت لرزش گوشی با Vibration Meter v1.3.2

با استفاده از نرم افزار جالب Vibration Meter می توانید شدت لرزش یا ویبره (وایبریشن) گوشی خود را اندازه گیری کنید. هم چنین اگر زمین لرزه ای رخ دهد و لرزش آن روی گوشی احساس شود، این نرم افزار قادر به اندازه گیری شدت زمین لرزه هم می باشد. این ابزار برای اندازه گیری میزان لرزش از سنسورهای گوشی استفاده می کند.


دانلود فایل نصبی (APK)

121 کیلوبایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 1.6 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها
 1. ممنون بایت معرفی برنامه های جدید
  یه سوال اینکه این نرم افزار کاربردش چیه ؟ میدونم لرزش رو اندازه گیری میکنه ولی خب کجا بدرد میخوره ؟

 2. این نرم افزار برای استفاده از موبایل بعموان یک زلزله سنج هوشمند بکار میرود.
  در نسخه پریموم این نرم افزار فوق العاده امکان گذاشتن الارم برای حد خاصی از لرزش وجود دارد و همچنین این نرم افزارکاربرد های دیگری نیز میتواند داشته باشد مثل کنترل وضعیت اعصابتان که میتوانید ان را روی دستتان یگذارید و دستتان را مستقیم به جلو بگیرید و لرزش دستتان را اندازه بگیرید که این یه کاربرد ابتکاری و شاتید احمقانه باشد ولی این برنامه به صورت های مختلف کاربرد دارد.اما کاربرد اصلی ان همانطور که در عکس ها هم میبینید لرزش های تکنوتیکی زمین است.که درجات و خسارات لرزش ها را نمایش میدهد.
  نحوه استفاده این نسخه:
  اول اینکه باید در سطحی صاف(بخاطر تاثیر نگذاشتن جاذبه روی ان و کارکرد استاندارد) بگذارید و دوم انکه یکی از قابلیت های ان نمایش ماکسیموم لرزش طی دوره ای است که میتوان با لمس نمایش گر لرزش ان را از نو شروع کرد.

 3. خواهش میکنم بگیند نسخه پریموم را چگونه میتوان تهیه کرد.
  قبل از وقوع زلزله میزان لرزش های زمین غیر عادی زیاد میشود و این برنامه ان را میتواند تشخیص دهد و تنها ایراد برنامه عملکرد نه چندان دقیق لرزش سنج گوشی میباشد که باز هم مهم نیست.وگرنه واقعا میتواند جان ادم را نجات دهد.نه نخندید درسته که زلزله چیزی نیست که اینقدر مهم باشد ولی همان یک بارش هم باعث از بین رفتن اینده میشود و جان های بسیاری را که صاحبانشان تمام فکرشان ان بود را میگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی