تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

بازی جذاب Tiny Farm by Com2uS Full v1.00.06

بازی جذاب Tiny Farm by Com2uS Full v1.00.06

بازی Tiny Farm by Com2uS یک عنوان زیبا و جذاب با گرافیکی نرم و سرشار از رنگ های زنده می باشد. در این بازی به شما یک مزرعه ی کوچک داده می شود و شما باید با استفاده از امکانات در دسترس مزرعه را گسترش داده و مکان های مخفی را کشف کنید. در این بازی زیبا شما با کاشتن بذرهای مختلف مثل بذر خیار یا یونجه می توانید بعد از رشد کردن آنها را برداشت کرده و یا انبار کنید و بفروشید. همچنین شما قادر به نگهداری حیوانات مختلف از قبیل گاو، گوسفند, مرغ و غیره می باشید و باید از آنها مراقبت کنید. این بازی ویژگی های جالب دیگری هم دارد که بازی را برای شما هرچه جذابتر خواهد کرد.

 


دانلود فایل نصبی (APK)

14.02 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.2 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها
  1. من عاشق بازی های این سبکیم. یاد هروست مون بخیر. چقدر من این بازی رو دوست داشتم. هنوزم اگر چنین بازی پیدا کنم با گرافیک و خوب نوشته شده باشه دریافتش می کنم. بعضی ها متاسفانه مرحله ای هستن. مثل farm frenzy . این مرحله تموم بشه مرحله بعدی باید از صفر شروع کنی. خدا کنه این بازی این مدلی نباشه که شدیداً عذاب آوره برام.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی