تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

آنتی ویروس محبوب Kaspersky Mobile Security v9.10.101

تمام کاربران آنتی ویروس Kaspersky را میشناسند. آنتی ویروسی قدرتمند، که وقتی روی گوشی نصب شود، خیالتان از بابت هر گونه ویروس یا فایل های مزاحم راحت خواهد شد. یکی از قابلیت های جدید این آنتی ویروس، Anti-Spam مخصوص پیام های کوتاه و تماس ها می باشد. میتوانید با وارد کردن شماره های مشکوک در لیست آن، از دریافت هر گونه SMS یا تماس جلوگیری کنید.

 


آندروید مورد نیاز : و بالاتر

برچسب ها:

عضویت در تلگرام اندرویدیها
  1. سلام
    بعضی وقتها روی ویندوز وقتی دو تا انتی ویروس نصب میشد سیستم دچار مشکل میشد.
    روی اندروید هم میشه دو تا یا بیشتر انتی ویروس نصب کرد یا نه؟

  2. دوستان ابتدا به اینترنت وصل شده و سپس در قسمت recovery code کد 0123456 رو بزنن یک صفحه می آد که در اون جا یکی از کدهای بالا رو بزنین تا فعال بشه من الان با خیال راحت دارم استفاده می کنم (دوستان منظورم از کد 0123456 کد secret شماست).فقط به هیچ وجع آپدیت نکنین که دوباره expired می شه و هر 6 ماه باید تاریخ گوشیتون رو عقب برگردونین.(تشکر یادت نره)

  3. دوستان ابتدا به اینترنت وصل شده و سپس در قسمت recovery code کد ۰۱۲۳۴۵۶ رو بزنن یک صفحه می آد که در اون جا یکی از کدهای بالا رو بزنین تا فعال بشه من الان با خیال راحت دارم استفاده می کنم (دوستان منظورم از کد ۰۱۲۳۴۵۶ کد secret شماست).فقط به هیچ وجع آپدیت نکنین که دوباره expired می شه و هر ۶ ماه باید تاریخ گوشیتون رو عقب برگردونین.(تشکر یادت نره)

  4. دوستان ابتدا به اینترنت وصل شده و سپس در قسمت recovery code کد ۰۱۲۳۴۵۶ رو بزنن یک صفحه می آد که در اون جا یکی از کدهای بالا رو بزنین تا فعال بشه من الان با خیال راحت دارم استفاده می کنم (دوستان منظورم از کد ۰۱۲۳۴۵۶ کد secret شماست).فقط به هیچ وجع آپدیت نکنین که دوباره expired می شه و هر ۶ ماه باید تاریخ گوشیتون رو عقب برگردونین.(تشکر یادتون نره)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی