تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

بدنسازی و فیتنس در 6 هفته با Just 6 Weeks v1.7.1

بدنسازی و فیتنس در 6 هفته با Just 6 Weeks v1.7.1

آیا می خواهید که مرحله فیتنس خود را بهبود و ارتقاء دهید؟ آیا می خواهید که توانایی انجام 1000 حرکت شنا و 2000 حرکت دراز نشست را بدست آورید؟ نرم افزار Just 6 Weeks تنها در 6 هفته شما را به هدفتان می رساند. این نرم افزار برنامه 6 هفته ای بدنسازی و فیتنس برای رسیدن به تناسب اندام را ارائه می دهد. نرم افزار در این مدت 5 برنامه به شما ارائه می دهد که عبارت است از حرکات شنا، دراز نشست، دیپ، اسکات و کششی. 5 نوع برنامه تمرینی، تایمر خودکار بین هر ست، اطلاع رسانی حرکت بعدی و استفاده از نمودارها از جمله ویژگی ها و امکانات این نرم افزار هستند.


دانلود فایل نصبی (APK)

1.07 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.1 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها
 1. نحوه ی استفاده-
  گام اول مشخص کردن توانتان در رفتن حرکت است که در هنگام وارد شدن به حر حرکتی میتوانید ان را وارد کنید که برنامه مطابق ان تنظیم میشود.حرکت ها هم مطابق زیر میباشند:
  حرکت اول-همان شنای خودمان است که فقط باید نکاتی را رعایت کنید.یک انکه این حرکت و حرکت های بعدی را همانطور که برنامه میخواهد(الکی عکس ها را نگذاشته است) باید انجام دهید.حرکت های این برنامه در ساده ترین حالات و بیشترین اثرگذاری بدون رفتن به باشگاه بدن سازی و این جور چیزا ساخته شده است و شنا را باید خوابیده روی سطح صافی بروید.1-بدنتان صاف باشد2-بدن خود را تا نزدیکی زمین پایین بیارید
  حرکت دوم-این حرکت هم حرکت دراز و نشت است که باید به نکاتی توجه کنید:بدون استفاده از دستگاه خاصی و روی سطحی صاف ان را انجام بدید و دیگر انکه پاهای خود را تا جایی که میتوانید جمع کنید(در این حالت اثر بشتری بروی شکم و پهلو ها دارد و مدل استاندارد ان است)
  حرکت سوم-دیپ یا پارالل که شاید خیلی ها این حرکت رو بشناسند و فقط اسمش را ندانند.برای انجام این حرکت میتوانید از دستگاه پارالل استفاده کنید اما چون این برنامه کارکرد ساده ای دارد میتوانید ان را در خانه نیز انجام دهید.میتوانید از دو میله موازی(یا هر دو چیز هم سطحی که دستتان را به ان بگیرید مثل دوتا صندلی) استفاده کنید که ارتفاع ان اهمیتی ندارد و همچنین باید مطابق عکس پاهایتان را(همچون دستگاه پارالل که پدالی برای قرار دادن پاها دارد) به سطحی پایین تر از بدنتان(مثل دیوار یا صندلی دیگر) فشار دهید و در هر حرکت دیپ خودتان را به پایین بکشید و مجددا با بالا بکشید.
  حرکت چهارم-حرکت اسکات که در صورت یاد گرفتن شاید فکر کنید حرکت ساده ای هست ولی حرکت ساده و بسیار مناسبی است.نحوه انجام ان این است که شما پاهایتان را به اندازه عرض شونه باز کنید و دست هایتان را مستقیم رو به جلو کنار هم نگه دارید و به ارامی خود را تا جایی کمرتان با پایتان زاویه ای 80 درجه(اندکی کمتر از قائمه) تشکیل بدهد پایین بکشید انگار که دارید روی صندلی میشینید ولی صندلی ای وجود ندارد.
  حرکت پنجم-همان حرکت بارفیکس خودمان است و به چند نکته بسنده میکنم:1-حتما دست هایتان را به طوری که پشت دستتان رو به خودتان نباشد به میله ی بارفیکس بگیرید2-اگر حتی یک حرکت هم نمیتوانید بروید خود را تا جایی که میتوانید بالا بکشید و اندکی خود را در همان حالت نگه دارید(به مدتی که اگر میتوانستید بروید خود را به بالا میکشیدید)
  *اگر نمیتوانید انچه که برنامه میگوید را انجام دهید صادقانه وارد کنید ولی حد اکثر تلاش خود را بکنید و در صورت نتوانستن دوباره برنامه را تکرار کنید(دقت کنید در صورت پیشرفت نداشتن در یک روز میگوید که شما میتوانید که دوباره روز را تکرار کنید)
  *حتما به وقت استراحت ها توجه کنید و همان مقدار استراحت کنید که میتوانید در حین استراحت نرمش(توصیه نمیشود) یا یک حرکت ساده مثل دوی درجا بروید.البته توصیه میشود هر کار میکنید وضعیت خود را تغییر ندهید.
  *برنامه خود را درست تنظیم کنید
  1-حرکت ها با سری بعدیشان حداقل دوروز فاصله داشته باشند
  2-از روش های مختلفی میتوان استفاده کنید برای تنظیم برنامه مثلا میتوان عدد های 1 تا 5 را پشت سر هم به صورت تناوبی 3 دفعه نوشت و دوتا دوتا ان ها را جدا و سه تای باقی مانده را هم برای یک روز که میتواند روزی تعطیل باشد کنار بگذارید و در اخر هم این برنامه را هم در یاداور برنامه وارد کنید و در ضمن این یاداور برای اژیر کشیدن و از این کارا نیست برای این است که بدانید هر روز چه برنامه ای دارید.

 2. اگه برنامه های مربوط به ورزش و سلامتی رو توی سایتتون بیشتر کنید خیلی بهتر میشه ….صادقانه بگم توی هر سایت دیگه ای رفتم ولی برنامه مربوط به سلامتی کم داشتن …پس با این کار میتونید سایتتون رو با همه سایتها متمایز نگه دارید .ممنون

 3. سلام خیلی ممنون برنامه ی فوق العاده ای هستش..فقط یه سوال داشتم در مورد اینکه ایا همه ی حرکت هارو در یه روز باید انجام بدیم؟( چون تو تمام 5 حرکت میگه در سه روز هفته باید انجام بدیم 2شنبه 4 شنبه و جمعه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی