تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

بازی زیبا و مهیج Clouds & Sheep v1.1.2

بازی زیبا و مهیج Clouds & Sheep v1.1.2

مزرعه ای بزرگ را به دست شما میسپاریم. در این مزرعه از گوسفندان باید به دقت نگهداری کنید تا از بلاهای مختلف که شامل رعد و برق، گرگ ها و … می باشد در امان نگه دارید. Clouds & Sheep نام این بازی زیبا و فوق العاده با گرافیک بالا می باشد. در این بازی زیبا با پرورش و نگهداری از مزرعه و گوسفندان به مراحل بالاتر بروید.


دانلود فایل نصبی (APK)

20.39 مگابايت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.0 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها
  1. خیلی قشنگه اولش شما دو سه تا گوسفند دارین. می تونین اونارو پرت کنین هوا و دمشونو بکشین تا قل بخورن. اونا از این کار خوششون میاد. اگه باهاشون بازی نکنین خسته می شن می خوابن. وقتی گوسفند ها از خوشحالی می پرن هوا به تون ستاره داده می شه که می تونین باهاشون آیتم های مختلف بخرین همین طور کنترل ابر هارو هم دارین. می تونین اونا رو با هم جمع کنین تا یه ابر بزرگ تر درست کنن و بارون بباره. با باریدن بارون برکه درست می شه که گوسفند هاتون آبشونو از اونجا می خورن. اگه اجازه بدین آفتاب به اون جا بخوره علف سبز میشه که غذای گوسفند هاست. همین طور اگه گوسفند هاتون گل بخورن عاشق میشن. اگه یه ابر سیاه و بزرگو که باعث رعد و برق میشه هنگام به دنیا اومدن بره اون طرف باشه برتون برقی میشه و یهو به بقیه شک برقی میده. خیلی بازی بامزه و جالبیه. باید بازی کنین تا متوجه قشنگیش بشین.

  2. خیلی قشنگه اولش شما دو سه تا گوسفند دارین. می تونین اونارو پرت کنین هوا و دمشونو بکشین تا قل بخورن. اونا از این کار خوششون میاد. اگه باهاشون بازی نکنین خسته می شن می خوابن. وقتی گوسفند ها از خوشحالی می پرن هوا به تون ستاره داده می شه که می تونین باهاشون آیتم های مختلف بخرین همین طور کنترل ابر هارو هم دارین. می تونین اونا رو با هم جمع کنین تا یه ابر بزرگ تر درست کنن و بارون بباره. با باریدن بارون برکه درست می شه که گوسفند هاتون آبشونو از اونجا می خورن. اگه اجازه بدین آفتاب به اون جا بخوره علف سبز میشه که غذای گوسفند هاست. همین طور اگه گوسفند هاتون گل بخورن عاشق میشن. اگه یه ابر سیاه و بزرگو که باعث رعد و برق میشه هنگام به دنیا اومدن بره اون طرف باشه برتون برقی میشه و یهو به بقیه شک برقی میده. خیلی بازی بامزه و جالبیه. باید بازی کنین تا متوجه قشنگیش بشین.

  3. سلام
    من یه مشکل دارم هر وقت هر چیزو دانلود میکنم وقتی بازش میکنم میگه باید برنامه office suite رو بروز کنید ولی نمیشه چی کار کنم؟؟
    برای همه ی بازی ها این‌جوریه!
    من یه گوشی xperia x8 دارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی