تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دروغ سنج در اندروید با Advanced Lie Detector Plus v2.3.5

دروغ سنج در اندروید با Advanced Lie Detector Plus v2.3.5

نرم افزار بسیار جالب Advanced Lie Detector Plus بر اساس الگوریتم NATO و تکنولوژی مبتنی بر استرس صدا می تواند دروغ را تا حد قابل قبولی تشخیص دهد و لازم به ذکر است که این تکنولوژی ها در دستگاه های دروغ سنج پلیس هم استفاده می شوند. با استفاده از این نرم افزار می توانید تشخیص دهید که یک فرد راست می گوید یا دروغ و البته باید بدانید که اگر شخص مورد نظر در صحبت کردنش دچار استرس نشود، این برنامه دروغ را تشخیص نخواهد داد. از ویژگی های Advanced Lie Detector Plus می توان به قابلیت تنظیم دقت برای گوشی‌های سریع‌، نمایش گرافیکی استرس موجود در صحبت ضبط شده، تنظیم سرعت آنالیز از 25 تا 100 درصد، اشاره کرد. برای اینکه دست دیگران را در دروغ گفتن رو کنید، می توانید یک برگه شامل چندین سوال آماده کنید و جلوی او قرار دهید و به آن فرد بگویید سوالات را جواب دهد و هیچ گونه اطلاعاتی از نحوه کارکرد این اپلیکیشن به او ندهید. البته باید خاطر نشان کرد که این نرم افزار نمی تواند سند محکمی برای دروغگویی فرد مورد نظر محسوب شود.

نحوه استفاده از نرم افزار:
پس از نصب نرم افزار، آنرا باز نمایید و روی آیکون میکروفون که در نوار پایین وجود دارد کلیک نمایید، در این صورت نرم افزار شروع به ضبط کردن صدای شما می کند. وقتی صحبت کردنتان به پایان رسید گزینه Done را بزنید. حالا گراف صدای شما آماده شده است و با کلیک بر روی گزینه پلی می توانید ببینید در کجاهای صحبتتان استرس داشتید و این احتمال می رود که دروغ گفته باشید.


دانلود فایل نصبی (APK)

445 کیلوبایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 1.5 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی