تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی کشتن شیطان Fantasy Mage Defeat the evil v1.0

Fantasy Mage Defeat the evilدانلود بازی کشتن شیطان Fantasy Mage Defeat the evil برای اندروید

ارتش هایی از اسکلت با استفاده از نیرویی اسرار آمیز در حال حرکت به سمت روستایی در صلح و آرامش هستند تا نابودش کنند. حالا تنها امید ساکنین این سرزمین به شما است و این شما هستید که باید از روستا در برابر حمله ارتش جهنمی دفاع کنید. بازی Fantasy Mage یک بازی اکشن در سبک نقش آفرینی است که در حالت دو بعدی از نگاه بالا به پایین طراحی شده و بازیکن می تواند در مراحل بازی از اسلحه هایی که بدست می آورد و ابزار هایی مثل زره پوش های دفاعی و جادو در مقابل دشمن استفاده کند.
شخصیت اصلی بازی جوانی است که برای شکست دادن ارتشی از اسکلت های در حال حمله به یک روستا وارد میدان نبرد می شود. این بازی دارای ۶۰ مرحله است که در هر مرحله بازیکن باید برای ورود به مرحله بعدی، همه دشمنان را نابود کند و شکست دهد.
در پایان هر مرحله پاداش هایی به بازیکن داده می‌شود که Loots نام دارند، که می تواند شامل کلاه خوود، لباس زرهی، چکمه و پوتین و یا ابزارهایی جادویی باشد. سپس بازیکن می تواند از این ابزار ها در مراحل بعدی بازی استفاده کند.ویژگی ها :
یکی از ویژگی های جالب در بازی Fantasy Mage حضور انواع عناصر طبیعت در آن است. یعنی هر یک از دشمنان شما دارای عنصر خاصی از آب، آتش، یا خاک است. هر عنصر نقاط قوت و ضعف خود را دارد. شما باید کشف کنید که از کدام آیتم می توانید به بهترین وجه، برای شکست دادن یک نوع خاص از دشمن تان استفاده کنید.
سیستم آسیب بر مبنای عناصر طبیعت :
بازیکن در این بازی عناصر جادویی مثل سنگ بزرگ آسمانی، کره خاکی و توپ آبی را در اختیار دارد. هر جادوی عنصری تنها می‌تواند به دشمن خاصی ضربه وارد کند، مثلاً اگر شما با اسکلتی از عنصر آتش مواجه شوید، بهترین وسیله برای آسیب زدن به او استفاده از جادو های آب است.
طیف گسترده‌ای از ابزارها و Loots
با دریافت امکانات بی پایان از مجموعه های Loots شما قادر خواهید بود خود را با مجموعه های مختلف از آیتم ها مجهز کنید تا بتوانید انواع مختلف دشمنان را نابود کنید.
استراتژی های خاص هر مرحله
در هر مرحله دشمنانی از عناصر متفاوت و نقاط ضعف و قوت مختلف روبرو خواهید شد. یعنی شما به فرایند شناسایی عنصر و نقطه ضعف دشمن و سپس داشتن استراتژی و استفاده از تجهیزات مناسب برای شکست آنها نیاز دارید.
سیستم تسلیح سه گانه
میتوانید همزمان به سه نوع اسلحه و ابزار مختلف مجهز شوید و در حین بازی آنها را استفاده یا شخصی سازی کنید. تغییر در آیتم ها در برابر دشمنان مختلف آسان خواهد بود و هر آیتم می تواند برای تجهیز به جادو های مختلف مورد استفاده و سفارشی سازی قرار بگیرد.
تمرکز روی دشمن
شناسایی نقاط ضعف و قوت دشمن و بهره برداری از آن با استفاده از آیتم درست، میتواند دفاع دشمن را از بین ببرد یا او را بسوزاند یا با استفاده از جادو های حرکتی، دشمن را به عقب براند و یا فلج شان کند وحرکت آنها را کند کند. اگر یک دشمن خیلی سریع حمله می‌کند، سرعتش را کم کنید یا اینکه منجمدش کنید. راه های زیادی برای شکست دادن دشمن در دستان شما وجود دارد.
سیستم مبارزه منحصر به فرد
مبارزه در Fantasy Mage برای شما بسیار ساده شده است بطوریکه بازیکن میتواند در آسیب به دشمن و ایجاد تغییرات تمرکز کند و فقط دشمن را انتخاب کنید و سپس آیتم مربوطه را به رویش متمرکز و قفل کنید تا اینکه بمیرد، مگر اینکه در همین حین هدف تان تغییر کرده باشد. حالا این امکان برای شما وجود دارد که روی جادو های سوزاننده تمرکز کنید و نقاط ضعف دشمن را بیرون بیاورید.
این نسخه از بازی کامل و پرمیوم بوده و فاقد نمایش تبلیغات می باشد.


دانلود فایل نصبی (APK)

63.9 کیلوبایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 4.3 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی