تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود Explorium: Space for Kids v1.1.5

کاوش در میان سیارات با Explorium: Space for Kids v1.1.5

کاوش در میان سیارات با Explorium: Space for Kids v1.1.5

در بازی Explorium: Space for Kids به ماجراجویی در اعماق فضا می پردازید. سری قبل بازی که در سایت اندرویدیها منتشر شد، ماجراجویی در اقیانوس ها و آب های آزاد را به تصویر می کشید. در این بازی نیز شما به همراه الکس و آلیس در اعماق فضا جستجو می کنید و بسیاری از سیارات منظورمه شمسی و دیگر کهکشان ها را از نزدیک مشاهده نمایید. با لباس فضانوردی وارد جو هر سیاره ای شوید و به جستجوی دنیایی جدید بپردازید. بازی پیش رویتان دارای بیش از 70 حقایق آموزشی در مورد فضا و 9 مینی گیم جذاب می باشد. گرافیک فانتزی و رنگارنگ بکار گرفته شده در بازی مانع از خستگی شما از محیط بازی خواهد شد و امکان بکارگیری حس خلاقیت و کنجکاوی در محیط بازی میسر است. همانطور که از نام بازی نیز می توان فهمید، بازی برای کودکان و نوجوانان مناسب می باشد.

 

نحوه نصب: بازی را اجرا نمایید و سپس از آن خارج شوید تا پوشه ای با نام بازی در مسیر SDCard/Android/obb ساخته شود. سپس دیتا را درون پوشه قرار دهید و بازی را دوباره اجرا نمایید.


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی