تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

Evolution Planet : Gold Edition

دانلود بازی سیاره موجودات Evolution Planet : Gold Edition v1.0.5

Evolution Planet : Gold Editionدانلود بازی سیاره موجودات Evolution Planet : Gold Edition برای اندروید

مکانی پر از گنجینه ها و چیزهای اعجاب انگیز، جالب و البته قورباغه ها را کشف کنید! و همچنین دایناسورها! مردان غارنشین! هم در این بازی در کنار شما خواهند بود! در جزیره Evolution Planet بازی کنید و با موجوداتی که در آنجا زندگی می کنند، آشنا شوید. آنها را با یکدیگر ترکیب کرده تا قویتر شوند و به آنها کمک کنید تا به نسل های پیشرفته تر از آنچه هستند، تبدیل شوند.چه چیزی در انتظار شماست وقتی که از یک جزیره به جزیره دیگری سفر می کنید؟
ویژگی ها :
سرگرمی محض!

از همان لحظات اول بازی شما خواهید دید که بازی در جزیره Evolution Planet بسیار آسان و در عین حال خیلی سرگرم کننده و چالش برانگیز نیز هست. سه تا از مخلوقات را با یکدیگر ترکیب کنید و آنوقت خواهید دید که یک مخلوق قویتر بوجود خواهد آمد. برای غلبه بر هر مشکل و مانعی باید استراتژی شخصی مناسبی را بکار ببرید و استفاده کنید. در پایان روز شما مخلوقات خود را همانند یک رئیس، در کنار خود خواهید داشت.
همه چیز آنها را کشف کنید!
با ترکیب بعضی چیزها میتوانید مخلوقات جدیدی ایجاد کنید، مثلا با سه تا سوسک یک عروس دریایی بسازید و بعد از آن با ترکیب سه تا عروس دریایی یک غورباقه بسازید و با ترکیب سه غورباقه…!
می توانید ببینید که آخرین حد آفریدن چیزهای جدید کجاست. چه کسی میتواند یک دایناسور خلق کند؟ هر مخلوق و ساخته جدیدی می تواند یک سورپرایز برای شما باشد.
۶ جزیره جالب و هیجان انگیز را در طی چندین مرحله از بازی کشف کنید!
بازی در جزیره یک ماجراجویی هیجان انگیز است که برای شما ساعت ها سرگرمی و لذت به همراه خواهد داشت. شما می‌توانید با این مخلوقات سرگرم کننده در میان جنگل ها، جزایر پوشیده شده از یخ، آتشفشان ها، بیابان ها و…  در فضای زیبایی از گرافیک و جلوه های نورپردازی لذت ببرید.
شخصیت های بد داستان هم در راه هستند!
هر چیزی در این جهان یک روی بد و تاریک هم دارد، حتی مخلوقات ساخته شده توسط خود شما! مجبور هستید که با انواع موجودات جهش یافته در نبرد باشید و با شجاعت و شهامت بتوانید تا انتهای این ماجراجویی رئیس نهایی باشید. بخورید یا خورده شوید!
تا می توانید الماس و یاقوت و آیتم های جایزه را جمع کنید تا بموقع بتوانید از آنها استفاده کنید.

 


دانلود فایل نصبی (APK)

15.0 کیلوبایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 4.0 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی