تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

Equreka

دانلود ماشین حساب فرمولی Equreka 1.0.43

دانلود ماشین حساب فرمولی Equreka 1.0.43

Equreka | محاسبه فرمول ها در اندروید

Equreka یک ماشین حساب فرمولی می باشد کع باعث سهولت و تسریع محاسبات می شود. فقط باید فرمول و متغیر ها را وارد برنامه کرد، سپس Equreka معادله را محاسبه و نتیجه را نمایش می دهد. نقطه قوت برنامه این است که نیازی نیست تمام فرمول ها توسط توسعه دهنده برنامه باید از قبل نوشته شده باشد، بلکه این برنامه بسیار قابل تنظیم است و کاربر می تواند فرمول بسازد و ذخیره، جستجو ، مدیریت و ویرایش فرمول های دیتابیس را نیز انجام دهد. امکان دارد  که وارد کردن فرمول به برنامه برای شما سخت باشد اما توسعه دهنگان این برنامه سعی کرده اند این کار را برای شما آسان کنند. فقط کافی است شما فرمول را وارد کنید برنامه به طور خودکار تشخیص می دهد کدام متغیر است و کدام نیست و به محاسبه می پردازد.در برنامه Equreka بیش از ۶۵۰ فرمول مختلف ذخیره شده است، از جمله فرمول های فیزیک، ریاضی، امور مالی و… . این برنامه می تواند برای مهندسان ، دانشجویان و هرکسی که نیاز به محاسبات فرمولی دارد بسیار مفید باشد.

ویژگی های برنامه Equreka :

– ماشین حساب همه منطوره

– دارای جستجوگر فرمول

– داری فرمول های از پیش آماده شده

– مناسب برای امور مالی، تبدیل واحد، فیزیک سیالات و…

تغییرات آخرین نسخه برنامه Equreka :

+ افزوده شدن قوانین پیشرفته باری اعتبار سنجی فرمول

لطفا توجه داشته باشید این برنامه برای دستگاه هایی طراحی شده است که رم بالای ۵۱۲ مگابیت داشته باشند و اگر رم کمتر از این باشد امکان بیرون پریدن از برنامه وجود دارد.


دانلود فایل نصبی (APK)

3.06 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 4.0 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی