تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

Emperor Legend

دانلود بازی قهرمان امپراطوری Emperor Legend v1.2.1

Emperor Legendدانلود بازی قهرمان امپراطوری Emperor Legend برای اندروید
نسخه کامل و مود شده

این بازی یک حیات دوباره به بازی های فانتزی سبک جنگجویان افسانه ای بخشیده است. به گذشته دور سفر می کنید، به همان زمانی که تنها یک قانون در برابر قهرمانان و حاکمان ظالم وجود داشت و آن چیزی نبود بجز زبان شمشیر و توانایی تسلط بر نیروهای اسرار آمیز و جادویی. شما می بایست راه های تسلط بر این مواد را فرا بگیرید و با استفاده از قهرمانان افسانه ای که مستقیما از اعماق تاریخ آمده اند، گروه جنگجویان خود را بسازید. سپس گروه خود را به سوی مناطقی که شیطان در آن حاکمیت می کند، هدایت کنید، نیرو های تاریکی را نابود کنید و آنطور که خودتان می خواهید، یک امپراطوری بسازید که صلح و آرامش در آن برقرار گردد.
ویژگی ها :
از بیش از بیست فصل داستانی در بازی لذت ببرید. با تعداد زیادی از ساختمان ها و آیتم های مخفی که در شهر ها پنهان شده و قابل کشف و آنلاک شدن هستند.
گروه قهرمان های تان را بسازید. با ترکیبی از جنگجویان و اهالی مناطق مختلف، گروه دلخواه خود را بسازید و آنها را در بیش از ۲۱ فصل از داستان بازی ملاقات کنید. به گروه خود آموزش استفاده از مواد منفجره را بدهید و توانایی های آنها را با آنلاک کردن قابلیت های بالقوه و باستانی که دارند، ارتقاء دهید.
قهرمان خاص خودتان باشید! گروه خودتان را شخصا به میدان نبرد هدایت کنید، مهارت های ویژه مورد نظر خود را انتخاب کنید. آیتم های تکمیلی را به این مهارت ها اضافه کنید و به رویای نبرد افسانه ای خود، حقیقت ببخشید.
به دنیای سه بعدی اعجاب انگیز بازی قدم بگذارید. تمام چیز ها در این بازی، از برج های بلند و سر به فلک کشیده گرفته تا سربازان تحت فرمان شما و حرکات و درخشش ضربات، تماما با یک پردازش خاص و انیمیشن سازی سه بعدی طراحی شده است تا لذت بازی را چندین برابر سازد.
استراتژی خود را پیاده کنید. مهارت های خود و تیمتان را به نحوی تنظیم کنید که بتوانید بر انواع دشمنان خود به پیروزی برسید. می توانید از بین حمله های برق آسا و انفجار های قدرتمند و حتی آیتم هایی مثل ایجاد طوفان و گردباد و زلزله یا تاریکی برای غافلگیری و شوکه کردن دشمنانتان بهره ببرید.
بهترین جنگجو باشید! با رقابت با سایر کاربران و دوستانتان و صعود به رتبه های بالای جدول امتیازات، می توانید قدرت خودتان را ثابت کنید و ضمناً آیتم ها و جنگجویان خاص و جدیدی را آنلاک کنید که فقط برای شما خواهد بود و بصورت ویژه بعنوان جایزه به شما داده خواهد شد.
با پیدا کردن قطعات پراکنده ای که در صحنه های مختلف بازی پنهان شده اند خواهید توانست، سلاح های جدیدی بسازید و آنها را به آسانی در اختیار جنگجویان گروهی که ساخته اید، قرار دهید.
ماجراهای جدیدی را در هر روز تجربه کنید. از دزدیدن گنج پنهان شده توسط اژدهای جادویی گرفته تا صعود از برج بلند برای رسیدن به گنج های پنهان در آن گرفته تا و مبارزه با ارتشی از شیاطین و زنجیره ای از ماجراجویی هایی که مرحله به مرحله در انتظار شماست، باعث می شود که هر روز با موضوعات جدید و ماجرایی خاص در بازی روبرو شوید.
ویژگی نسخه مود شده :
میزان ۵۰k انرژی اولیه که کاهش نخواهد یافت.

تغییرات نسخه جدید :
رفع برخی مشکلات جزئی


دانلود فایل نصبی (APK)

80.6 کیلوبایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.3 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی