تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

رسیدن به امپراتوری با Dynasty War: Three Kingdoms v1.0.0

رسیدن به امپراتوری با Dynasty War: Three Kingdoms v1.0.0

Dynasty War: Three Kingdoms یک بازی استراتژیک چند نفره است که با آن می توانید به هزاران بازیکن از سراسر دنیا بپیوندید و برای شکوه و جلال مبارزه کنید. جنگ، نبردی برای دودمان پادشاهی است. داستان از این قرار است که سال های دور، یک امپراتوری بر سرزمین حکومت می کرد. اما پس از فروپاشی آن، همه جا به هرج و مرج افتاد و امپراتوری به سه پادشاهی تقسیم شد. این سه پادشاهی به نبرد با یگدیگر پرداختند تا به امپراتوری دست یابند. می توانید هر یک از این سه پادشاهی را انتخاب، و برای پیروزی بر دشمنان تلاش کنید. با دوستان خود همکاری کنید تا پادشاهی را قدرتمند کرده و به امپراتوری برسید. برای اینکه سپاهی بزرگتر و قوی تر داشته باشید، از سیستم کارتی استفاده کنید. هر کارت یک ژنرال یا افسر را معرفی می کند که می توانند هدایت سربازان را بر عهده بگیرند. کارت ها بر اساس رتبه طبقه بندی شده اند. برای مثال S بالاترین رده را دارد. رده هایی مانند A, B, C و D نیز وجود دارد. هرچه رده بالاتر باشد، قدرت شما بیشتر خواهد بود. راه های دسترسی به کارت عبارتند از خرید از فروشگاه، ترکیب کارت های گوناگون برای بدست آوردن یک کارت و یا جستجوی کارت ها در مرکز استخدام. افزون بر این می توانید با دوستان تان نیز به داد و ستد بپردازید. ژنرال های گوناگونی مانند گوان یو، لیوبی، کاو وی، ژوج لیانگ، سیما ژائو و … وجود دارد که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. امکان آموزش سربازان، ارتقای ساختمان ها، استخدام سربازان و تریبیت آن ها، دعوت کردن از دوستان و کمک کردن به یکدیگر، و … از ویژگی های بازی است. توجه کنید که به اینترنت نیاز دارید.

راهنما : پس از دریافت دیتا و خارج کردن از حالت فشرده، خود پوشه را در مسیر SD \ Android \ Obb کپی کنید سپس فایل نصبی را نصب کنید.

>> دانلود دیتا با حجم 46.82 مگابایت


آندروید مورد نیاز : و بالاتر

برچسب ها:

عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی