تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی رانندگی حرفه ای Dr. Driving

دانلود بازی رانندگی حرفه ای ۱٫۴۲ Dr. Driving

دانلود بازی رانندگی حرفه ای ۱٫۴۲ Dr. Driving

دانلود بازی Dr. Driving | قلق بازی را پیدا کنید و به یک راننده حرفه ای تبدیل شوید

Dr. Driving یک بازی ماشین سواری متفاوت است. اکثر بازی های ماشین سواری که اکنون طراحی می شوند جنبه مسابقه ای دارند اما بازی Dr. Driving با آن ها متفاوت است.

بازی Dr. Driving از شما خوب رانندگی کردن، پیدا کردن جای پارک و مدیریت ترافیک را می خواهد. در این بازی تصادف یعنی پایان بازی، پلیس ها تمام سطح شهر را پوشش داده اند و آماده اند تا برای کوچکترین برخورد شما، جریمه بنویسند.

در بازی Dr. Driving هدف شما خوب رانندگی کردن، دور شدن از ترافیک و پارک کردن ماشین است. در این بازی ماشین های مختلفی وجود دارد که با سکه هایی که به دست می آورید، می توانید آن ها را خریداری کنید. اگر دست فرمان شما تعریفی ندارد و شما همیشه تصادف می کنید، می توانید ماشین تان را به گاراژ ببرید و آن را تعمیر کنید.

کنترل ماشین می تواند بر اساس خواسته ی شما تنظیم شود، شما می توانید جای فرمان، گاز و ترمز را جابجا کنید. در ابتدای بازی ممکن است شما بد رانندگی کنید اما کم کم سرعت شما بیشتر می شود و رانندگی شما حرفه تر می شود.

با دانلود بازی Dr. Driving از رانندگی لذت ببرید.


دانلود فایل نصبی (APK)

10.18 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.3 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی