تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

لذت دفاع استراتژیکی با Defense Command v1.0.20

لذت دفاع استراتژیکی با Defense Command v1.0.20

Defense Command یک بازی استراتژیک و جذاب است که در آن جهان نظامی توسط یک دستگاه کنترل ذهن بیگانه به بردگی کشیده شده است. تنها یک نبرد گروهی باقی مانده است. نیروهایتان در پناهگاه زیرزمینی خود محافظت داده شده و قهرمانان شما به مبارزه برای بقا، پدیدار می شوند. مهاجمان باید در همه زمینه ها متوقف شوند. از ویژگی های ارتش فرماندهی می توان به پیاده نظام، هلیکوپترها، مخازن سوخت، برج مستقر، بشکه مواد منفجره، مین های زمینی و بسیاری دیگر از رویدادها برای شکست دشمن اشاره کرد.

دیگر ویژگی ها :

– با استفاده از نقاط قوت منحصر به فرد از هر واحد، ترکیب تاکتیک های میدان نبرد و اقدام قاطع به پیشدستی کردن و تسخیر مهاجمان
– سبک واحد سریع برای انجام حملات رعد و برق، محاصره آهسته تانک قدرتمند برای بمباران مواضع دشمن، نبرد تانک ها و جوخه های پیاده نظام برای جنگ شدید: واحدهای مناسب برای این کار را انتخاب کنید و فرمان آنها در میدان نبرد است.
– طیف عظیمی از ماموریت در اولین بسته ماموریت دفاع فرماندهی و با بسیاری از بسته های ماموریت در حال توسعه وجود دارد.
– هر ماموریت طوری طراحی شده است که به شما بهترین تجربه گیم پلی از بازی فرماندهی دفاع را می دهد و برای به چالش کشیدن شما استراتژی و عمل در راه های مختلف ترکیب شده است.


دانلود فایل نصبی (APK)

11.75 مگابايت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.2 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی