تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

مسابقه مرگ با Death Tour v1.0.22

مسابقه مرگ با Death Tour v1.0.22

بازی Death Tour یک بازی هیجان انگیز است که سرعت مرگبار را در آن تجربه خواهید کرد. در این بازی شما می توانید با اتومبیل های گوناگون مسابقه دهید و در حین مسابقه انفجارهای مرگباری ایجاد کنید و از سلاح های مختلف استفاده کنید. افکت های فیزیکی پیشرفته همراه و جلوه های طبیعی تصادفات، بازی را به واقعیت نزدیک می کند. در بازی Death Tour گاراژ هایی برای هر اتومبیل به صورت جداگانه طراحی شده است و در آن قطعات اتومبیل نگه داری می شود، ویژگی دیگر این بازی گرافیک مدرن و افکت های صوتی متفاوت آن است.


عضویت در تلگرام اندرویدیها
  1. من همه ی کارهایی رو که گفته بودید انجام دادم.اما وقتی وارد بازی میشم میگه باید200 مگ دانلود کنی.لطفا راهنماییم کنید.خواهش میکنم.

  2. ممنون از بازی
    فقط من پوشه obb رو تو پوشه اندروید نداشتم به خاطر همین به صورت دستی ایجاد کردم و فایل دیتا رو توش ریختم اما هنوزم بازی اجرا نمیشه و میگه باید دیتا رو دانلود کنی
    لطفا راهنمایی بفرمایید

  3. دیتا رو در پوشه مذکور قراردادم و چندین و چند بار حالتای مختلفو امتحان کردم ولی هربار بازی رو که اجرا میکنم دیتا رو میخواد دانلود کنه و پیغام خطا هم میده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی