تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

کشتن زامبی ها با DEAD TRIGGER 2 v0.02.1

کشتن زامبی ها با DEAD TRIGGER 2 v0.02.1

در بازی DEAD TRIGGER 2 شما با زامبی هایی مبارزه می کنید که می خواهند جهان را به تصرف خود درآورند و به شما انواع گوناگونی اسلحه مانند نارنجک دستی،  مسلسل و…  طبق ماموریتی که انتخاب می کنید در اختیارتان قرار می دهند.  ماموریت هایی از قبیل فرماندهی یک گردان یا نجات کل جهان. با بدست آوردن امتیاز بیشتر رتبه و سمت شما بالاتر می رود. در طول بازی درصورت مجروح شدن دکتربه شما کمک می کند، و یا مهندس هایی هستند که در ساختن مخفیگاه به شما یاری می کنند. بالا بودن سطح گرافیکی و دارا بودن محیط های مختلف برای مبارزه با زامبی ها، مخفیگاه ها و ذخیره سلاح هایی که از امتیازهایتان جمع کرده اید، از ویژگی های خوب این بازی می باشد.


عضویت در تلگرام اندرویدیها
  1. سلام ودرود از سایت خوبتون من یکی از طرفداران این بازی هستم من در ورژن های اول مشکل نداشتم ولی با این ورژ« بازی مشکل دارم اونم مپل همه در ورود بازیه من گوگل پلی انلاینم و اینترنت دارم wifiولی بازز هم در ورود مشکل داره؟؟یعنی چی؟؟ما الان نمی تونیم این بازی رو بازی کنیم؟؟؟ یا فقط ایرانی ها نمتونن این بازی رو انجام بدم؟؟از جوابتون ممنون میشم:)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی