تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی شمشیرزن شجاع Bleach : Brave Souls v5.2.2

Bleach : Brave Souls-v5.2.2دانلود بازی شمشیرزن شجاع Bleach : Brave Souls  برای اندروید
نسخه فول و مود شده

بازی Bleach: Brave Souls یک بازی با گرافیک سه بعدی ۳D و کنترل آسان است که آن را به یک بازی روان و لذت بخش، با حرکات و خط داستانی سریع و اکشن نموده است.در داستان بازی، زندگی کنید : داستان زندگی Bleach را از اولین لحظه دیدار Rukia و Ichigo دنبال کنید، شخصیت های بازی را گسترده تر کنید و همینطور که به تمام کردن هر قسمت از بازی مشغول هستید به گسترش داستان این شخصیت ها بپردازید.
با سایر بازیگران نبرد کنید : بازی Brave Souls یا ارواح شجاع،سیستمی با انعطاف پذیری بسیار بالا را به منظور  توسعه شخصیت های بازی، در اختیار شما قرار می دهد، به شکلی که می توانید دقیقا همانگونه که مورد نظر خودتان باشد، تیم خود و جنگجویان حاضر در گروهتان را شکل دهید و بسازید.
وارد میدان نبرد شوید و تجربه کسب کنید تا به این شکل بتوانید سطح توانایی و عکس العمل های شخصیت های بازی تان را ارتقاء داده و قابلیت های آنها را افزایش دهید. می توانید به آنها آموزش و تمرین بدهید و به حداکثر توان ممکن برسانید یا اینکه آنها را با یکدیگر مرتبط سازید تا پشتیبانی بهتری را دریافت کنید، انتخابش در دستان شماست!
ویژگی ها :
حرکات باشکوه و اختصاصی : در این بازی هر یک از شخصیت های موجود حرکات اختصاصی و ویژه خودشان را دارند تا به وسیله آن شما را به سمت پیروزی پیش ببرند. این حرکات همچنین به وسیله صدای بازیگران انیمیشن اصلی آن دوبله و صدا گذاری شده است.
گروه سه تایی ها : می توانید شخصیت های مورد علاقه خود را برای بازی در یک تیم سه نفره کنار هم قرار دهید، همچنین میتوانید با ترکیب ویژگی های این شخصیت ها، بازیگران مورد علاقه بیشتری را برای خودتان بسازید که بصورت پیش فرض در بازی قرار ندارد و مخصوص به خودتان خواهد بود. می شود گفت که قابلیت های اینچنینی در این بازی، بینهایت زیاد و تمام نشدنی هستند.

تغییرات نسخه جدید :
رفع اشکالات موجود در اجرای بازی و بهینه سازی های کلی


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی