تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

لیست سیاه با BlackList Pro v4.3.312 Patched

لیست سیاه با BlackList Pro v4.3.312 Patched

هماهنگ شده با اندروید Kit Katنسخه کرک شده و باز شدن تمامی ویژگی های پولی

BlackList Pro ابزاری قدرتمند است که به شما کمک می کند برای خود یک لیست سیاه درست کنید تا از دریافت تماس ها و SMS های بیهوده، جلوگیری کنید. ابتدا برنامه را نصب کرده و یک لیست سیاه با نام دلخواه برای خود درست کنید. سپس شماره های مورد نظر خود را یکی یکی وارد لیست کنید. از آن لحظه به بعد تمامی ارتباط شما با آن شماره ها به طور کامل قطع خواهد شد. یکی از مهم ترین و جالب ترین ویژگی های این برنامه، قابلیت زمان بندی می باشد. بدین صورت که می توانید مشخص کنید که در چه بازه زمان هایی بعضی از کلمات فیلتر شوند.

 

6 ویژگی منحصرد به فرد برنامه عبارت است از :

 

بلاک کردن: بلاک کردن پیام ها، تماس ها و MMS ها! حتی می توانید شماره های ذخیره نشده و ناشناس را به راحتی ذخیره کنید.

 

مدیریت بلاک شده ها و دفترچه اتفاقات: توسط برنامه می توانید یک Log از تمامی اتفاقاتی که در برنامه افتاده است تهیه کنید و برنامه را به طور کامل مدیریت کنید. همچنین می توانید لیست استثنا بسازید و کاربرانی که دوست ندارید بلاک شوند در آن لیست قرار دهید و همه دفترچه تلفن خود و تمامی شماره های ثبت نشده را مسدود و یا بلاک کنید.

 

هماهنگ سازی: این برنامه به راحتی با تمامی گوشی ها و تمامی لانچر ها هماهنگ می شود که خود نکته مهمی باشد. همچنین می توانید لیست سیاه خود را استخراج یا از برنامه های دیگر وارد کنید.

 

ویجت: بهترین راه برای دسترسی سریع به برنامه استفاده از ویجت می باشد که این برنامه دارای یک ویجت شیک نیز می باشد.

 

قابلیت جواب دان خودکار تماس ها

 

سفارشی سازی برنامه: به راحتی می توانید تمامی قسمت های برنامه را مورد ویرایش قرار داده و طبق سلیقه خود آن ها را تنظیم کنید.


دانلود فایل نصبی (APK)

3.70 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.0 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی