تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

اطلاعات حسگرهای گوشی با Android Sensor Box v1.5

اطلاعات حسگرهای گوشی با Android Sensor Box v1.5

Android Sensor Box تمام حسگر های در دسترس موجود در گوشی را تشخیص داده و با طرح های گرافیکی زیبا به شما نشان می دهد که هر کدام چطور کار می کند. افزون بر این خواهید دانست که کدام حسگر بوسیله سخت افزار پشتیبانی می شود. این برنامه مجموعه ای از حسگر ها را در جعبه ابزار قرار می دهد که می توانند در زندگی روزمره به شما کمک کنند. توجه کنید که این برنامه فقط می تواند تغییرات را تشخیص دهد و نمی تواند مقادیر واقعی را در صورتی که تغییری رخ ندهد اندازه بگیرد. حسگر ها شامل موارد زیر می شوند:
– حسگر گردش نما: می تواند شش جهت را همزمان اندازه بگیرد. با چرخاندن گوشی می توانید نتایج را فورا ببینید. معمولا این حسگر در بازی های سه بعدی و احتمالا در جهت یابی ها در آینده، استفاده می شوند.
– حسگر جهت یابی: می تواند جهت کنونی دستگاه را تشخیص بدهد. برای مثال چرخاندن خودکار نمایشگر وقتی که نمایشگر دستگاه بطور خودکار بصورت افقی چرخیده است. این گزینه می تواند به عنوان یک وسیله اندازه گیری بکار برود.
– حسگر پراکسیمیتی: فاصله بین دو جسم را اندازه می گیرد. معمولا آن دو چیز صفحه نمایش و دست یا چهره شما خواهد بود. می توانید این موضوع را با جلو و عقب کردن دستتان در مقابل نمایشگر دوربین امتحان کنید.

لطفا بقیه ویژگی ها را در ادامه مطلب بخوانید.
– حسگر دما: دمای دستگاه را تعیین می کند. پس در صورت گرم یا سرد بودن گوشی، می توانید کار های لازم را اجرا کنید.
– حسگر شتاب سنج: برای تشخیص جهت گوشی مناسب است. برای مثال چرخاندن خودکار نمایشگر وقتی که نمایشگر دستگاه بطور خودکار بصورت افقی چرخیده است. این گزینه معمولا در بازی ها کاربرد دارد.
– صدا: می تواند شدت صدا در اطراف شما را اندازه بگیرد و اطلاعات تغییرات آن را در اختیارتان قرار دهد.
– میدان مغناطیسی: در خیلی از موارد می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. مانند تشخیص فلز یا قطب نما
– فشار: برای تشخیص فشار محیطی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. بنابراین برای پیش بینی آب و هوا و دما مناسب است.


دانلود فایل نصبی (APK)

3.34 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.1 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی