تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود برنامه Root Uninstaller Pro

دانلود برنامه Root Uninstaller Pro پاکسازی

دانلود برنامه Root Uninstaller Pro پاکسازی

دانلود برنامه Root Uninstaller Pro | پاکسازی

این روزها بسیاری از برنامه ها به دسترسی روت نیاز دارند پس طبیعی است که کاربران بسیاری دستگاه های خود را روت کنند تا استفاده های بیشتری بتوانند از برنامه ها و برخی از بازی ها انجام دهند.

بر کسی پوشیده نیست که روت امکانات فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد ولی این کار قطعا معایبی هم دارد، زیرا اگر عاری از اشکال بود به صورت پیشفرض همه کاربران به این امکانات دسترسی داشتند.

یکی از بدترین معایب روت کردن دستگاه، خارج شدن از حالت گارانتی است که همین تنها همین عامل موجب این خواهد شد که کاربران بسیاری پس از روت کردن پشیمان شده و بخواهند دسترسی روت را قطع کرده و دستگاه را به حالت عادی برگردانند، هر چند این کار برای تمام دستگاه ها آسان نبوده و با دردسر هایی همراه است پس اگر این امکانات را می خواهید زودتر دست به کار شوید و با مراجعه به بخش آموزش سایت دستگاه خود را روت کنید!

برنامه  Root Uninstaller Pro یکی از فوق العاده ترین برنامه هایی است که برای پاکسازی کامل برنامه ها و بازی ها کاربرد دارد و همه فایل های مربوطه را به طور کامل حذف می کند.

 

ویژگی های برنامه Root Uninstaller Pro :

1- سرعت بالا
2- دقت بالا
3- امنیت بالا

 

تغییرات آخرین نسخه برنامه (7.4.256) Root Uninstaller Pro :

+ رفع باگ ها


دانلود فایل نصبی (APK)

1.77 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.3 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی