تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود برنامه Lucky Patcher شکستن قفل برنامه ها و بازی ها

دانلود برنامه Lucky Patcher شکستن قفل برنامه ها و بازی ها

 دانلود برنامه Lucky Patcher برای اندروید | بهترین برنامه حذف محدودیت های برنامه ها و بازی ها

قابلیت حذف پیام های تبلیغاتی – حذف محدودیت های زمانی – حذف لایسنس برنامه و بازی ها

 

با استفاده از برنامه Lucky Patcher می توانید تمامی محدودیت های برنامه و بازی ها را از بین ببرید. برخی از برنامه و بازی های مشهور دارای هزینه های بالایی هستند که پرداخت آن ها برای خیلی از کاربران ممکن نیست یا حتی برخی از برنامه ها مدت زمان محدودی برای استفاده از آن ها تعیین شده است.

حال با دانلود برنامه Lucky Patcher که در اختیار شما قرار داده ایم می توانید تمامی این محدودیت ها را بردارید و از بازی و برنامه های خود به صورت نامحمدود استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه گوشی اندرویدی شما باید روت شده باشد.

با دانلود برنامه Lucky Patcher می توانید قفل برنامه هایی که پولی هستند و برای استفاده از آن ها باید کد داشته باشید را بشکنید و به طور رایگان از آنها استفاده کنید. ممکن است برخی از برنامه ها نیز بعد از مدتی غیر فعال شده و لایسنس از شما بخواهند که با استفاده از این برنامه می توانید لایسنس برنامه ها را حذف کنید ( Remove License Verification ).

 

لازم است تذکر داده شود که برنامه Lucky Patcher  تنها بر روی برخی برنامه ها قفل شکنی می کند و ممکن است در تمامی اوقات جواب مثبت ندهد.

 

– توجه کنید که برای استفاده از برنامه Lucky Patcher گوشی شما حتما باید روت شده باشد.


دانلود فایل نصبی (APK)

3.85 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 1.6 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها
  1. سلام . وقتی میزنم دانلود بشه خطا میده
    This purchase cant be completed because your connection to Google Play has been interrupted . please make sure your google play account is set correctly and try again

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی