تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی Tales of Mythemagics برای اندروید

دانلود بازی Tales of Mythemagics بازی و ریاضی

دانلود بازی Tales of Mythemagics بازی و ریاضی

دانلود بازی Tales of Mythemagics | بازی و ریاضی

معمولا پدر و مادر ها از این موضوع شکایت دارند که کودکشان وقت زیادی را صرف بازی کردن با گوشی موبایل یا تبلت خود می کنند. این پدیده تازه ای است که گریبانگیر بسیاری از خانواده هایی که کودکانی با سن کمتر از ۷ سال دارند شده است.

از طرفی کودکان دبستانی نیز وجود دارند که تبلتی را برای هدیه تولد یا … دریافت کرده اند. پدر و مادر این دسته از کودکان نیز دائما نگران این هستند که مبادا این دستگاه به اصطلاح کودکشان را از درس بیاندازد. اما همانطور که می دانید تلفن همراه هوشمند یا تبلت ذاتا برای کودکان مضر نیست بلکه بازی ها و نرم افزار های آموزشی فراوانی وجود دارند که نه تنها مضر نیستند بلکه توانسته اند از طریق “سرگرمی” کودکان را به یادگیری علاقه مند کنند. بازی Tales of Mythemagics از همین دسته است. این بازی دارای گرافیک کارتونی جذابی می باشد.

کودک شما در جریان این بازی نه تنها اوقات خوشی را سپری می کند بلکه مهارت های ذهنی او را هم افزایش می دهد. سختی بازی نه آنقدر زیاد است که کودک را کلافه کند و نه آن قدر کم است که او را خسته کند، بلکه باعث می شود هماهنگی میان چشمان و دست های او تقویت شود. کودک شما در این بازی یاد می گیرد تا بشمارد، و اعداد را با هم جمع یا تفریق کند.

 

ویژگی های بازی Tales of Mythemagics :

۱- گرافیک جذاب و سرگرم کننده
۲- افزایش مهارت های ذهنی کودک
۳- آموزش ریاضی به کودک در قالب سرگرمی
۴- ۵ کاراکتر جذاب


دانلود فایل نصبی (APK)

39 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.3 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی