تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی SOL INVICTUS: The Gamebook افسانه سل اینوکتوس با لینک مستقیم

دانلود بازی SOL INVICTUS: The Gamebook افسانه سل اینوکتوس

دانلود بازی SOL INVICTUS: The Gamebook افسانه سل اینوکتوس

دانلود بازی SOL INVICTUS: The Gamebook |  افسانه سل اینوکتوس

SOL INVICTUS: The Gamebook یک بازی تخیلی برگرفته شده از سری کتاب های افسانه ای Kyle B. Stiff که به بازی های افسانه ای و تخیلی روحی دوباره دمیده.

بازی SOL INVICTUS:The Gamebook یک بازی هیجان انگیز می باشد که هدایت آن توسط شما انجام خواهد گرفت.این بار شما به عنوان قهرمان داستان عمل کرده و راه سرنوشت ساز به دستان شما انتخاب و هدایت خواهد شد، راهی برای موفقیت و زندگی دوباره که فقط با جنگ با شرور ها به دست خواهد آمد.

بازی SOL INVICTUS: The Gamebook یک بازی تخیلی با گرافیک مناسب بوده و طراحی گیم پلی آن به خوبی انجام گرفته است.بازی سل اینوکتوس داستان افسانه ای را بیان می کند که در خارج از جو زمین اتفاق می افتد. جنگ میان زمینیان و دشمنان فضایی، قهرمان داستان شما هستید و هدایت فضاپیماها توسط شما انجام می گیرد. به جنگ با شرور ها پرداخته و آن ها را نابود کنید.

محیط بازی نیز از سه بعدی سازی خوبی برخوردار بوده و کاربر از محیط بازی احساس خستگی نخواهد کرد، همچنین در SOL INVICTUS کنترل کاراکتر ها به خوبی انجام می گیرد.

 

ویژگی های بازی SOL INVICTUS :

1-قابلیت ذخیره سازی جنگ ها و جنگیدن درسه فصل به صورت همزمان
2-وجود شخصیت ها و کاراکتر های متفاوت در بازی
3-تصویر گری جذاب توسط مارک گونزالس
4-گرافیک جذاب و طراحی گیم پلی جالب

 

راهنمای نصب بازی SOL INVICTUS :

ابتدا فایل نصبی را دانلود کرده و نصب نمایید و سپس دیتا را از حالت فشرده خارج کنید، پوشه com.cubusgames.solinvictus را در مسیر SDcard/Android/Obb کپی نمایید و سپس بازی را اجرا کنید.


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی