تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی Rockin' Goat برای اندروید

دانلود بازی Rockin’ Goat بز آواز خوان

دانلود بازی Rockin’ Goat بز آواز خوان

دانلود بازی Rockin’ Goat | بز آواز خوان

جدیدا در این شهر کوچک اتفاقات عجیبی رخ می دهد. به طور مثال چند نفر از ساکنان ادعا می کنند که با چشمان خود دیده اند که در نیمه شب یک بز به صورت ناگهانی به سمت فنس های مزرعه رم کرده و فنس ها را نابود کرده و از مزرعه گریخته است! آن ها همچنین ادعا کرده اند که یک خروس عظیم الجثه نیز این بز را همراهی می کرده است!

در این میان صاحب مزرعه چندان هم ناراحت به نظر نمی رسد و به نظر می رسد این دو حیوان که طبق گفته او همواره تا پاسی از شب به نواختن موسیقی می پرداخته اند، با فرار خود او را از شر خودشان راحت کرده اند!

این داستان یک بازی فوق العاده با سبک Running به نام Rockin’ Goat است. در این بازی شما باید به این بز آواز خوان کمک کنید تا موانع را پشت سر گذاشته و زنده بماند تا بتواند کنسرت برگزار کرده و به هدف خود که تشکیل یک باند راک است، برسد.

همچنین بخشی از گیم پلی Rockin’ Goat مشابه سری بازی محبوب Guitar Hero می باشد که درآن شما باید سعی کنید تا نت های درست را بنوازید.

 

ویژگی های بازی Rockin’ Goat :

۱- گرافیک جذاب
۲- کنترل های لمسی فوق العاده
۳- قابلیت پرش، پرواز، پرش دوگانه و …

 

روش نصب فایل دیتا: پوشه استخراج شده از فایل زیپ را بدون تغییر در محل android/obb کپی کنید.


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی