تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی Maleficent Free Fall برای اندروید

دانلود بازی Maleficent Free Fall پازل

دانلود بازی Maleficent Free Fall پازل

دانلود بازی Maleficent Free Fall | پازل

اگر با بازی Bejeweled آشنا باشید، متوجه خواهید شد که گیم پلی این دو بازی دقیقا یکسان است. با این تفاوت که در Bejeweled بازی مرحله به مرحله سخت تر می شود و پایانی ندارد مادامی که هیچ حرکت قابل قبولی امکان پذیر نباشد و شما بازی را باخته و رکورد تان را ثبت کنید. اما در Maleficent Free Fall بازی روندی داستانی دارد و اگر در مرحله ای بازی را باختید می توانید در دفعه بعد بازی را از همان مرحله ادامه دهید.

برای به پایان رساندن مرحله باید جفت مهره های کنار هم را جابجا کنید تا حداقل ۳ مهره هم رنگ کنار هم قرار گیرند. با این کار شما یک امتیاز می گیرید و آن ۳(یا بیشتر) مهره حذف می شوند و به جای آن مهره های جدیدی جایگزین می شود. بسته به مرحله ای که بازی می کنید، باید حداقل امتیازی برای عبور از آن مرحله را بدست آورید.

 داستان بازی بر اساس فیلم سینمایی Maleficent نوشته شده است. داستان این فیلم از این قرار است که جادوگری بدجنس پرنسس خردسالی را فقط به این خاطر که پیشگویی شده است که او صلح را به سرزمین آن ها می آورد، طلسم می کند.

 

ویژگی های بازی Maleficent Free Fall :

۱- گیم پلی جذاب و مشابه بازی Bejeweled
۲- خط داستانی جذاب بر اساس فیلم سینمایی Maleficent

 

 

تغییرات آخرین نسخه بازی (۱٫۶٫۱۷) Maleficent Free Fall :

۱- ۴۰ پازل جدید

 

 


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی