تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی Great War Adventure ماجراجویی برای اندروید

دانلود بازی Great War Adventure ماجراجویی در جنگ

دانلود بازی Great War Adventure ماجراجویی در جنگ

دانلود بازی Great War Adventure | ماجراجویی در جنگ جهانی اول

Great War Adventure محیط آرام و زیبای روستای Loire Valley را نشان می دهد، همه چیز در این روستا ایده آل بود تا اینکه صدای زنگ کلیسا نواخته شد. صدای زنگ کلیسا حاکی از آغاز جنگ است. در بازی Great War Adventure شما باید Marcel و خانواده اش را از شروع جنگ از 1914 تا صلح سال 1918 راهنمایی کنید.

در طول این ماجراجویی چیزهای جدیدی کشف خواهید کرد. از آمادگاه های ارتش دفاع کنید، در سنگرها پناه بگیرید، هواپیما های جنگ جهانی اول را ببینید و نگاهی به بیمارستان ها بیاندازید.

بازی Great War Adventure دارای چند بخش بازی است؛ شما کاراکتر را راهنمایی می کنید، تیراندازی می کنید و در میان بازی به چند معما بر می خورید که باید آن ها را حل کنید.

Great War Adventure یک بازی آموزشی هم تلقی می شود. در این ماجراجویی شما با تعریف های جدیدی به همراه نمایش عکس آنها آشنا خواهید شد. علاوه بر یادگیری تعاریف مختلف، شما چیزهای جدیدی را کشف خواهید کرد.

با دانلود بازی Great War Adventure یک بازی آموزشی اکشن روی دستگاه اندرویدتان داشته باشید.

 

ویژگی های بازی Great War Adventure :

– پشتیبانی از زبان های انگلیسی و فرانسوی
– بهتر است بر روی تبلت اجرا شود

 

راهنمای نصب بازی Great War Adventure :

ابتدا فایل نصبی را دانلود کرده و نصب نمایید و سپس دیتا را از حالت فشرده خارج کنید، پوشه com.cheminsphiletlou.aventurepremiereguerre  را در مسیر SDcard/Android/Obb کپی نمایید و سپس بازی را اجرا کنید.


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی