تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی Games for Kids Bundle 13 in 1 بازی فکری برای کودکان برای اندروید

دانلود بازی Games for Kids Bundle 13 in 1 بازی برای کودکان

دانلود بازی Games for Kids Bundle 13 in 1 بازی برای کودکان

دانلود بازی Games for Kids Bundle 13 in 1 | بازی 13 گانه برای کودکان

با دانلود بازی Games for Kids Bundle 13 in 1 بازی کودکتان را با آموزش همراه کنید.

آرزو و تلاش هر پدر و مادری، پیشرفت فرزندان در هر زمینه ای است. از آنجایی که زبان انگلیسی یک زبان بین المللی محسوب میشود، امروزه پدران و مادران برای عقب نماندن از قافله، کودکان خود را در سنین پایین در مراکز آموزش زبان انگلیسی ثبت نام می کنند تا با زبان انگلیسی آشنایی پیدا کنند.

بازی Games for Kids Bundle 13 in 1 برای کودکانی که با مهارت پایه ی زبان انگلیسی آشنایی دارند، می تواند نقش یک معلم را بازی کند.

کودکانی که با زبان انگلیسی آشنایی دارند، می توانند با بازی Games for Kids Bundle 13 in 1 هم سرگرم باشند و هم مهارت خواندن، حفظ کردن، ریاضی، منطق و دیگر مهارت ها را یاد بگیرند و مغز خودشان را رشد دهند.

Games for Kids Bundle 13 in 1 بازی است که می توانید نسبت به آن حس خوبی داشته باشید. این بازی کودک را درگیر خودش می کند و سیستم جایزه ای که دارد، می تواند در کودک شما ترغیب ایجاد کند.

این بازی 13 بازی را در خودش جای داده است و به ازای هر بازی، یک مهارت را در کودک شما توسعه می دهد. مهارت هایی را که این بازی در کودک شما ایجاد می کند با بازی های پیانو، ریاضی، رنگ آمیزی، الفبا، پازل، نقطه ها و… است.


دانلود فایل نصبی (APK)

49.37 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.2 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی