تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی فار کرای 4 برای اندروید

دانلود بازی فار کرای Far Cry® ۴ Arena Master v1.0.5

دانلود بازی فار کرای Far Cry® ۴ Arena Master v1.0.5

بازی معروف و اکشن فار کرای ۴  Far Cry® ۴ Arena Master v1.0.5 | نسخه کرک شده

بازی Far Cry® ۴ Arena Master ساخته شرکت معروف بازی سازی Ubisoft می باشد. در این بازی اکشن شما باید حیوانات و مزدوران جنگی خود را جمع کنید و برای مبارزه با دیگر بازیکنان Far Cry® ۴ Arena Master بفرستید. با استفاده از این بازی می توانید دوستان خود را به یک چالش جنگی دعوت کنید و قدرت خود را در بازی محک بزنید. بازی فار کرای ۴ می تواند تجربه متفاوتی از بازی های اکشن در اختیار شما قرار دهد.

ویژگی های بازی Far Cry® ۴ Arena Master :

– نقشه جهان:
ارسال جنگویان خود به سراسر دنیا برای گرفتن حیوانات و جنگجویان جدید. اما مراقب باشید، چرا که آن ها به این راحتی حیوانات و جنگویان خودشان را به شما نمی سپارند و از خود دفاع می کنند. پس باید وارد نبردی با آن ها شوید که این نبرد در دو حالت به پایان می رسد: پیروزی یا شکست!

– قلم:
قفس ها و حصارها را باز کنید تا سرباز و حیوان بدست آورید. خرید و فروش سرباز ها و حیوانات به شما اجازه می دهد که قدرت خود را افزایش دهید و برای نبرد در نقاط مختلف جهان آماده شوید.

– نبرد:
نبرد با دوستان خود: شما می توانید سربازان و حیوانات خود را برای نبرد با دوستانتان که بازی Far Cry® ۴ Arena Master را بازی می کنند بفرستید و با آن ها بجنگید. اگر در جنگ پیروز شدید سکه و طلا دریافت می کنید و می توانید از طریق آن ارتش خود را گسترش دهید.

نبرد در تورنومنت ها: با ارتش خود به جنگ با قهرمانان بروید و با پیروزی در برابر آن ها به یک قهرمان تبدیل شوید.


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی