تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی Dino Fight 3D دایناسوری برای اندروید

دانلود بازی Dino Fight 3D جنگ دایناسورها

دانلود بازی Dino Fight 3D جنگ دایناسورها

دانلود بازی Dino Fight 3D زمان دایناسور ها | دانلود بازی مبارزه دایناسورها

 

دانلود بازی Dino Fight 3D شما را به گذشته ای خیلی دور می برد، گذشته ای که متعلق به دایناسورها بود.

 

در بازی Dino Fight 3D شما می توانید در سه حالت یک نفره، چند نفره و آموزشی بازی کنید و ترس دیدن دایناسور از نزدیک را تجربه کنید.

 

Dino Fight 3D شما را به میدان جنگ دایناسورها می برد و شما می توانید از بین 4 دایناسور، نقش یکی از آنها را بر عهده بگیرید و با دیگر دایناسور ها بجنگید. هر کدام از دایناسور هایی که این بازی در اختیار شما قرار می دهد، دارای خصوصیات، قدرت، انعطاف پذیری و وزن خاص خودش است.

 

با پریدن، فریب دادن و حرکات ویژه ای که هر دایناسور دارد، کاراکتر دایناسور خود را تا آخر ماجراجوییش همراهی کنید. البته در این میان از ارتقاء دایناسورتان با سلاح ها و زره ها غافل نشوید.

 

حرکت نهایی در هر مبارزه به صورت نمایش اسلو موشن تصویر خواهد شد و شما می توانید با عکس گرفتن از نمایشگر گوشیتان، صحنه ای از مبارزه را با دوستانتان در فیسبوک به اشتراک بگذارید.

 

ویژگی های بازی Dino Fight 3D :

– دارای 4 نوع دایناسور

– قابلیت ارتقاء دایناسور

– دارای سه حالت بازی

 

راهنمای نصب بازی Dino Fight 3D :

ابتدا فایل نصبی را دانلود کرده و نصب نمایید و سپس دیتا را از حالت فشرده خارج کنید، پوشه com.gigdevelopment.dinofight  را در مسیر SDcard/Android/Obb کپی نمایید و سپس بازی را اجرا کنید.


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی