تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی CHRONO TRIGGER سفر در زمان

دانلود بازی CHRONO TRIGGER سفر در زمان

دانلود بازی CHRONO TRIGGER سفر در زمان

دانلود بازی CHRONO TRIGGER | سردرگمی در تاریخ

در بازی CHRONO TRIGGER همه چیز از یک نمایشگاه شروع می شود. در جشنواره Guardia’s Millennial Fair قهرمان بازی ما به نام Crono با دختری به نام Marle آشنا می شوند.

آن ها تصمیم می گیرند تا از نمایشگاه در کنار همدیگر بازدید کنند. در این حین آن ها خود را در غرفه Telepod می بینند. این همان غرقه ای بود که دوست قدیمی Crono به نام Lucca، از آخرین اختراعات خودش رو نمایی می کرد.

از آن جایی که Marle بسیار نترس و کنجکاو بود، داوطلب می شود تا توانایی دستگاه بر روی او به نمایش گذاشته شود. از آن جایی که دستگاه در مرحله آزمایش بود، دخترک را به شکافی از ابعاد می فرستد.

در بازی CHRONO TRIGGER شما نقش Crono بازی می کنید که قصد دارد در زمان سفر کند و دخترک را صحیح و سالم به زمان خودش بر گرداند. در گذشته، آینده و زمان های دور سفر کنید و ماجراجویی جدیدی برای خود رقم بزنید.

نکته: بازی CHRONO TRIGGER بر روی اندرویدها ۴٫۴ که قابلیت ART آن ها فعال باشد، پشتیبانی نمی کند. پس قبل از اجرای بازی مطمئن شوید که دستگاه شما از رانتایم پیش فرض استفاده می کند.

اگر از طرفداران بازی FINAL FANTASY هستید، دانلود بازی CHRONO TRIGGER را به شما توصیه می کنیم.

 

ویژگی بازی CHRONO TRIGGER :

1- دارای دو محیط اضافه نسبت به نسخه Nintendo DS بازی CHRONO TRIGGER
2- کنترل کننده نوین لمسی
۳- بهینه سازی گرافیک مخصوص اندروید
۴- پشتیبانی از ۸ زبان

 

تغییرات نسخه جدید بازی (۱٫۰٫۳) CHRONO TRIGGER :

+ پشتیبانی از اندروید ۴٫۳ و ۴٫۴

 

راهنمای نصب بازی CHRONO TRIGGER :

ابتدا فایل نصبی را دانلود کرده و نصب نمایید و سپس دیتا را از حالت فشرده خارج کنید، پوشه com.square_enix.android_googleplay.chrono را در مسیر SDcard/Android/data کپی نمایید و سپس بازی را اجرا کنید.


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی