تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

دانلود بازی Aces of the Luftwaffe برای اندروید

دانلود بازی Aces of the Luftwaffe خلبانان شجاع

دانلود بازی Aces of the Luftwaffe خلبانان شجاع

دانلود بازی Aces of the Luftwaffe | خلبانان شجاع

در آشوب جنگ جهانی، انگلستان در وضعیت بدی قرار دارد. در این زمان بحرانی مقاومت انگلستان رو به پایان است و دشمن هر روز نیرو های جدید را به جنگ علیه انگلستان اعزام می کند. همه نیرو ها هوایی انگلستان منهدم شده اند. تنها یک گروه از خلبانان شجاع نیرو هوایی انگلستان باقی ماندند. این خلبانان تنها امید مردم انگلستان برای پیروز هستند.

در بازی Aces of the Luftwaffe شما باید در نقش یک خلبان شجاع وارد میدان جنگ شوید و به خاطر مردم تان به نابود کردن هواپیما های دشمن بپردازید و تا نابود آخرین هواپیما دست از ماشه برندارید! بعد از نابود کردن هر چند صد هواپیمای دشمن شما با یک غول بزرگ (BOSS) مواجه خواهید شد که نابودی آن بسیار سخت از هواپیما های عادی دشمن می باشد.

یکی از ویژگی های این بازی پاور آپ هایی است که در میان مراحل وجود دارند و شما با به دست آوردن آن ها برای مدتی محدود قابلیتی ویژه را به دست می آورید که نابودی دشمنان را ساده تر می کند. یکی دیگر از ویژگی های Aces of the Luftwaffe این است که شما با پایان رساندن ماموریت های مختلف و کسب امتیاز قادر خواهید بود تا هواپیما و خود را بهبود بخشید.

 

ویژگی های بازی Trial Xtreme 4 :

۱- گرافیک جذاب
۲- Boss های چالش برانگیز
۳- power up های فراوان
۴- پشتیبانی از تبلت

 

تغییرات آخرین نسخه بازی :

+ رفع چندین باگ
+ پشتیبانی از Sony SmartWatch2 و SmartBand به عنوان کنترلر بازی!


دانلود فایل نصبی (APK)

30 مگابایت

آندروید مورد نیاز : اندرويد 2.3 و بالاتر
عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی