تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات در اندرویدیها
تبلیغات در اندرویدیها
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

بازی شکارچی Hunter 3D نسخه جدید

دانلود بازی شکارچی Hunter 3D v2.1

دانلود بازی شکارچی Hunter 3D v2.1

دانلود بازی شکارچی Hunter 3D | بازی تیر اندازی فوق العاده مهیج برای اندروید

در بازی شکارچی Hunter 3D در نقش یک تک تیر انداز حرفه ای ظاهر شوید و حیوانات بزرگ و خطرناک را قبل از اینکه به شما حمله کنند یا فرار کنند، شکار نمایید. در این بازی با گرافیک ۳ بعدی و محیط های واقع گرا در جنگل های تو در تو ماجرا جویی کنید و مهارت های تیر اندازی خود را به چالش بکشید و حیوانات درنده ای مانند: خرس های بزرگ، کروکودیل ها، گرگ ها، گوزن های وحشی و … را در هر مرحله به صورت گروهی شکار کنید و امتیاز کسب نمایید. در هر مرحله جداگانه، گونه های متفاوتی از حیوانات برای شکار در اختیار شما قرار خواهند گرفت و شما باید تمامی آنها را بدون اینکه به شما آسیب برسانند و پا به فرار بگذارند از بین ببرید تا مراحل را به طور کامل پشت سر بگذارید. با استفاده از لمس کردن و حرکت دادن انگشت روی صفحه زاویه دید و هدف خود را تعیین کنید و سپس به وسیله دکمه ای در سمت چپ صفحه روی طعمه خود زوم کنید و با استفاده از دکمه آتش در سمت راست صفحه شلیک کنید تا آن را از بین ببرید.

آیا فکر می کنید تبدیل شدن به یک شکارچی افسانه ای کار دشواری است؟ در بازی شکارچی Hunter 3D تفنگ های شکاری خود را بردارید و در طبیعت ماجراجویی کنید تا طعمه ها را پیدا کنید و آنها را یکی پس از دیگری نابود کنید، خواهید دید که کار سختی نیست و به خوبی از پس آن بر می آیید.

ویژگی های بازی شکارچی Hunter 3D :

  • تجربه شکار فوق العاده و مهیج
  • دارای سلاح مختلف برای شکار
  • قابلیت ارتقای اسلحه ها
  • القای حس شکار کردن در دنیای واقعی
  • دارای حیوانات، محیط ها و اسلحه های شکاری موجود در دنیای واقعی
  • گرافیک فوق العاده و ۳ بعدی

 

 


عضویت در تلگرام اندرویدیها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی